Google Ads

Google Ads Reklamları

Hayatın dijitalleşmesiyle birlikte artık firmalar potansiyel müşterilerine internet üzerinden ulaşmaya başladı. Yapılan araştırmalara göre tüketicilerin yüzde 88’i bir ürün almadan önce internette araştırma yapıyor. Sahne Medya olarak biz de, Google’da sektörünüzün, firmanızın ve rakiplerinizin analizini yapıyor, bu analizlere göre stratejiler belirliyor ve doğru bütçe ile planlama yaparak müşterilerinize ulaşıp satışlarınızı artırıyoruz.

Teklif Al
Kalite

Geleneksel medya profesyonel yayıncılar tarafından hazırlanmaktadır. Bu sebeple yayının dağıtım kalitesi açısından bir sorun içermemektedir.

Erişim

Hem geleneksel medya hem de sosyal medya tüm dünyaya erişebilmektedir. Fakat geleneksel medya içeriğin üretimi ve organizasyon yapısı ile merkeziyetçi bir yapıda iken, sosyal medya doğası gereği hiyerarşinin olmadığı, merkeziyetçi olmayan ve birçok noktadan içeriğin oluştuğu bir medyadır.

Ulaşılabilirlik

Geleneksel medya üretim araçları ya devletin elindedir ya da özel bir şahsa veya şirkete aittir. Bu nedenle kullanıcılar bu üretim araçlarına ulaşıp bir içerik oluşturamazlar. F

Kullanım Kolaylığı

Geleneksel medya üretim araçlarını kullanmak belirli bir teknik bilgi gerektirirken, sosyal medyada içerik oluşturmak için bilgisayar kullanımı ve internete bağlanma dışında herhangi bir ek bilgiye ihtiyaç yoktur.

Zaman

Geleneksel medya tarafından üretilen içeriğin paylaşılması üretilen mecraya göre günler, haftalar hatta aylar alabilir. Sosyal medyada ise içerik anında oluşturulabilir ve hemen o an paylaşılabilir.

Kalıcılık

Geleneksel medyada üretilen ve dağıtılan bir içerik değiştirilemez (örnek olarak dağıtımı yapılan bir derginin içeriği değiştirilemez). Sosyal medyada ise oluşturulan içerik yorum yapılarak anında açıklanabilir veya içerik istenildiği anda değiştirilebilir.

Sosyal Medya içeriklerden oluşur, her bilgi bir içerik, her içerik bir kaynaktır…