PR Hizmetleri

   Biz Yazarız Türkiye Okur...

PR Nedir ?

PR Satın almanızı, tasarımınızı, medya plânlamanızı en iyi şekilde yaptınız… Fakat firmanızın İTİBARINI hiç düşündünüz mü? Firmanız ile hedef kitleniz arasında doğru iletişimi sağlayarak kurum kimliğinizi doğru yansıtıp hedef kitlenizin görüş ve davranışlarını etkileyebilirsiniz.Digital PR ; Bir markayı, bir şirketi bir projeyi veya bir online varlığı yönetmek ve iyileştirmek için yöntem ve araçların kullanılmasıdır. Digital PR; sosyal medya paylaşımı, arama motoru, blog, forum ve haber siteleri gibi internet araçlarının halkla ilişkiler amaçlı kullanılmasıdır.

Teklif Al
Kalite

Geleneksel medya profesyonel yayıncılar tarafından hazırlanmaktadır. Bu sebeple yayının dağıtım kalitesi açısından bir sorun içermemektedir.

Erişim

Hem geleneksel medya hem de sosyal medya tüm dünyaya erişebilmektedir. Fakat geleneksel medya içeriğin üretimi ve organizasyon yapısı ile merkeziyetçi bir yapıda iken, sosyal medya doğası gereği hiyerarşinin olmadığı, merkeziyetçi olmayan ve birçok noktadan içeriğin oluştuğu bir medyadır.

Ulaşılabilirlik

Geleneksel medya üretim araçları ya devletin elindedir ya da özel bir şahsa veya şirkete aittir. Bu nedenle kullanıcılar bu üretim araçlarına ulaşıp bir içerik oluşturamazlar. F

Kullanım Kolaylığı

Geleneksel medya üretim araçlarını kullanmak belirli bir teknik bilgi gerektirirken, sosyal medyada içerik oluşturmak için bilgisayar kullanımı ve internete bağlanma dışında herhangi bir ek bilgiye ihtiyaç yoktur.

Zaman

Geleneksel medya tarafından üretilen içeriğin paylaşılması üretilen mecraya göre günler, haftalar hatta aylar alabilir. Sosyal medyada ise içerik anında oluşturulabilir ve hemen o an paylaşılabilir.

Kalıcılık

Geleneksel medyada üretilen ve dağıtılan bir içerik değiştirilemez (örnek olarak dağıtımı yapılan bir derginin içeriği değiştirilemez). Sosyal medyada ise oluşturulan içerik yorum yapılarak anında açıklanabilir veya içerik istenildiği anda değiştirilebilir.