Web Tasarım Hizmetleri

Bir bakmışsınız, web siteniz tasarım ödülü almış. Neden olmasın?
Web Tasarım Nedir?

Web tasarım, markanızın online ortamda en görsel şekli ile var olabilmesini sağlayan görsel tasarım modelidir. Web sitesi, günümüz firmalarının online ortamdaki kurumsal kimliği olarak değerlendirildiğinden dolayı ayrıca önem arz etmektedir.

HTML5 ve CSS3 kod teknikleri kullanılarak hazırlamış olduğumuz %100 Responsive (Mobil Uyumlu) web siteleri ile markanızın online ortamdaki kimliğini en iyi şekilde yansıtıyoruz. Web tasarım hizmetleri konusunda Adana ve civar şehirlerimizin tüm tabularını yıkıyor, yeni nesil seçenekler sunuyoruz.

Kaliteli web sitesi, insanların gözünde de iyi bir imaj anlamına gelir. Dolayısı ile en iyisini hakediyorsunuz.

Teklif Al
Kalite

Geleneksel medya profesyonel yayıncılar tarafından hazırlanmaktadır. Bu sebeple yayının dağıtım kalitesi açısından bir sorun içermemektedir.

Erişim

Hem geleneksel medya hem de sosyal medya tüm dünyaya erişebilmektedir. Fakat geleneksel medya içeriğin üretimi ve organizasyon yapısı ile merkeziyetçi bir yapıda iken, sosyal medya doğası gereği hiyerarşinin olmadığı, merkeziyetçi olmayan ve birçok noktadan içeriğin oluştuğu bir medyadır.

Ulaşılabilirlik

Geleneksel medya üretim araçları ya devletin elindedir ya da özel bir şahsa veya şirkete aittir. Bu nedenle kullanıcılar bu üretim araçlarına ulaşıp bir içerik oluşturamazlar. F

Kullanım Kolaylığı

Geleneksel medya üretim araçlarını kullanmak belirli bir teknik bilgi gerektirirken, sosyal medyada içerik oluşturmak için bilgisayar kullanımı ve internete bağlanma dışında herhangi bir ek bilgiye ihtiyaç yoktur.

Zaman

Geleneksel medya tarafından üretilen içeriğin paylaşılması üretilen mecraya göre günler, haftalar hatta aylar alabilir. Sosyal medyada ise içerik anında oluşturulabilir ve hemen o an paylaşılabilir.

Kalıcılık

Geleneksel medyada üretilen ve dağıtılan bir içerik değiştirilemez (örnek olarak dağıtımı yapılan bir derginin içeriği değiştirilemez). Sosyal medyada ise oluşturulan içerik yorum yapılarak anında açıklanabilir veya içerik istenildiği anda değiştirilebilir.