Avm Reklamları

Sahne Medya

AVM’ler günümüzde küçük ve büyük tüm şehirlerde insanların en çok ziyaret ettiği ve uzun zaman geçirdiği yerlerin başında geliyor. Sosyolojik ve ekonomik olarak her sınıftan insanın kesişim noktası olan AVM’ler markalar için büyük bir vitrin niteliğinde. Yalnızca AVM içerisinde mağazası olan markalar için değil. İçerisinde barındırdığı çok sayıda reklam alanı sayesinde, firmalar alışverişe hazır insanlara kendilerini sunma şansı yakalıyor.

Günümüzün acımasız rekabet koşulları altında markalar rakiplerini geride bırakmak için her türlü tanıtım imkânını değerlendirmek zorundadırlar. Gelen müşteri kitlesinin çeşitliliği ve alışverişe hazır olmaları açısından AVM reklamları son derece değerli bir tanıtım alanı olarak öne çıkıyor. Ayrıca doğası gereği AVM’lerde yer alan markalar kendi alanlarının en büyük temsilcileri olduğu için, AVM içerisinde reklamı yayınlanan bir firma, doğal olarak tüketicilerin bilinç altında diğer markalarla eş değer, prestijli bir yer ediniyorlar.

Avm Reklamları
AVM reklam alanları nelerdir?

AVM reklam alanları nelerdir?

AVM reklam alanları günümüzde 3 kategoriye ayrılmaktadır. Marka veya firmalar bu alanlar üzerinden kendilerine uygun olanı seçerek potansiyel müşterileri ile bağ kurmaya çalışırlar. Bu kategoriler;

  • Statik Reklam Mecraları: AVM’de yer alan ancak dijital gösterimleri bulunmayan sabit reklam mecralarıdır. Bunlar; duvar pano, billboard, CLP raket, lightbox, megalight, giantboard ve megaboardlardır.
  • Dijital Reklam Mecraları: Dijital reklam içeriklerin gösterilebildiği, interaktif uygulamaların olduğu mecradır. Bunlar ise; LED ekran ile movieled’dir.
  • Özel Uygulamalar: AVM’lerde özel alanlarda bulunan reklam mecralarıdır. Bunlar ise; yürüyen merdiven, duvar cam giydirme, döner kapı, fotoselli kapı, vitrin, asansör kapı ve x-ray gibi yerlerdir.

Sahne Medya olarak medya planlaması ve araştırmasını yaparak ürün veya hizmetiniz için en verimli reklam alanının hangisi olduğunu belirliyoruz. AVM içerisinde bulunan reklam panoları aracılığıyla her türlü tanıtımınızı en etkin görsellerle gerçekleştirerek marka değerinizi, bilinirliğinizi ve ticaret hacminizi arttırmanızı sağlıyoruz.

Sahne Sizin

Sahne Medya, Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Gaziantep, Kahramanmaraş illerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Sahne Medya, emin adımlarla ilerleyen, tecrübeli ve yetkin kadrosuyla işlerinizi büyütmenize yardımcı oluyor.

En çok kullanılan platformlardan olan AVM Reklamları ile sizde en ideal düzeyde, en doğru hedef kitleye ulaşın.

Sahne Medya, sizi tüm uğraşlardan kurtararak kampanyalarınızı istekleriniz doğrultusunda en mükemmel şekilde yönetir ve firmanızı başarıya ulaştırır.

Sahne Sizin…

AVM reklam alanları nelerdir?

Avm Reklamları Süreci

Sıkça Sorulan AVM Reklamları Soruları

Sahne Medya

AVM reklam fiyatları nasıldır?

AVM’lerde reklam mecraları oldukça fazladır. Dolayısıyla reklam mecrasına göre fiyatlar değişmektedir. Genel olarak bakıldığında reklam fiyatları AVM’nin bulunduğu bölge, reklam yayın süresi ve sıklığına, reklam panolarının ebatlarına ve konumuna göre değişiklik gösterir. Kiralama usulüyle yapılan alımlar, genellikle minimum haftalık olacak şekilde yapılmaktadır.
Öncelikle bütçe ve hedef kitleye göre bir belirleme yapmak gereklidir. Bütçe sınırlıysa; öncelikle kendinizi duyurabileceğiniz mecralarda, ardında da mağazanıza yakın alanlardaki mecralarda panolar kiralanabilir. Bütün bunların ayında AVM’lerin girişlerinin yanında dijital reklam alanlarına da reklam verilmelidir.

AVM Reklamları Talep Formu

Sahne Medya
Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?