Anasayfa Online Mecralar Google Gmail Reklamları

Gmail Reklamları

Sahne Medya

Gmail Reklamları (Gmail Sponsored Promotions) veya bilinen adıyla “GSP”, dünyanın en yaygın olarak kullanılan e-posta sunucusunda işletmenizi tanıtmanızı sağlayan yeni bir reklam modelidir.

Neden Gmail Reklamları?

Birçok platform için Google hesabı gerektiğinden, günümüzde hemen herkesin kimlik belgesi olduğu gibi bir de Gmail hesabı var. Şüphesiz Gmail hesaplarını sıklıkla kontrol eden insanlar bir şekilde profesyonel hayatın içinde, belirli bir gelir grubunun üstünde, yani harcama yapma potansiyeli yüksek insanlardır. Bir başka değişle potansiyel müşterilerinizdir.

Gmail Reklamları
Gmail Reklamlarını Herkes Kullanabilir mi?

Üstelik Gmail, reklamlarınızın doğru hedef kitleye ulaşmasını kolaylıkla sağlar. Yaşadığı şehir, yaş, cinsiyet, meslek, özel ilgi alanları gibi nesnel kriterler sayesinde ürünlerinizi, onlara ihtiyaç duyan insanlara gösterir. Bu sayede reklam bütçeniz için ayırdığınız her kuruşun doğru hedefe ulaşmasını garanti eder. Bu özelliğiyle bir çok geleneksel reklam mecrasından daha efektiftir.

Gmail Reklamlarını Herkes Kullanabilir mi?

Bu hizmeti kullanabilmek için “Müşteri Merkezim” hesabınızda (YTV) yani yönetici tanımlı harcamanın aktive edilmiş olması gerekir. Ayrıca Google reklamlar için minimum bir harcama taahhüdünde bulunmanızı bekler.

SAHNE MEDYA, sizi tüm bu uğraşlardan kurtararak reklam kampanyanızı sizin istekleriniz doğrultusunda en doğru şekilde yönetir. Sahne Medya uzman profesyonelleriyle reklam bütçenizin hiçbir kuruşunun boşa gitmemesi için çalışır. Bu sahneyi bizimle paylaşmak ve firmanızı büyütmek istiyorsanız, 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Sahne Sizin

Sahne Medya, Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Gaziantep, Kahramanmaraş illerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Sahne Medya, emin adımlarla ilerleyen, tecrübeli ve yetkin kadrosuyla işlerinizi büyütmenize yardımcı oluyor.

En çok kullanılan platformlardan olan Gmail Reklamları ile sizde en ideal düzeyde, en doğru hedef kitleye ulaşın.

Sahne Medya, sizi tüm uğraşlardan kurtararak kampanyalarınızı istekleriniz doğrultusunda en mükemmel şekilde yönetir ve firmanızı başarıya ulaştırır.

Sahne Sizin…

Gmail Reklamlarını Herkes Kullanabilir mi?

Gmail Reklamları Süreci

Sıkça Sorulan Gmail Reklamları Soruları

Sahne Medya

Gmail Reklamları Nasıl Ücretlendirilir?

Tanıtım bütçenizin boşa gitmesini istemiyorsanız en doğru seçeneklerden biri Gmail reklamlarıdır. Zira bu mecrada reklamlar, tıklanma sayısına göre ücretlendirilir. Reklamınızı görüp de kayıtsız kalan veya gelen kutusuna kaydetmekle yetinen kullanıcılar için ödeme yapmanız gerekmez. Eğer Gmail reklamları için cebinizden para çıkmışsa, amacınıza ulaşmış, kullanıcıyı sitenize çekmişsiniz demektir.
Google, kullanıcılarına ilgi alanlarına dair içerikleri sunabilmek için bilimsel ve analitik yöntemler kullanır. Kişinin Google profillerinden yaptığı aramalar sonucu ihtiyaç, merak, ilgi ve beğenilerini ölçer ve sınıflandırır.

Kullanıcının yaşı, cinsiyeti, dili, yaşadığı şehir ve semt dikkate alınarak hedef kitlenin tespiti sağlanır. Bunun yanı sıra belirttiğiniz anahtar kelimeler, satın alma alışkanlıkları, rakip firmalar ve meslek grupları üzerinden doğru hedef kitleyi tespit etmek mümkündür.
Yedi farklı formda Gmail reklamı oluşturmak mümkündür. Bunlar sırası ile: VİDEO – FORM – DİNAMİK İÇERİK – ÇOKLU ETKİLEŞİM – TIKLA ARA – STANDART HTML – UYGULAMA İNDİRME şeklinde oluşturulabilir.
Gmail reklamını oluşturduğunuz panelden anlık olarak sonuçları ve raporları kontrol ederek kampanyanızı kolayca yönetebilirsiniz. Kontrol tamamen sizde olduğu için doğru bir stratejiyle çok yüksek tıklanma sayılarına ulaşabilir, bu sayede firmanızın bilinirliğini arttırmış olursunuz.

Gmail Reklamları Talep Formu

Sahne Medya
Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?