Video Prodüksiyon

Sahne Medya

Görsel bombardıman çağında mesajınızı en kolay, hızlı ve etkili şekilde iletme aracı; iyi kurgulanmış videolardır. Firma, ürün, hizmet, proje veya organizasyonların tanıtımı için en etkili araçların başında gelen video prodüksiyonlar günümüz iş yaşantısının olmazsa olmazıdır.

Sahne Medya ve Video Prodüksiyon Hizmeti

Video prodüksiyonu detaylı bir işlemdir. Hedef kitlenin ve iletilmek istenen mesajın belirlenmesi, senaryonun hazırlanması, ekipmanlar, set ve çekim sonrası post prodüksiyon aşaması gibi çeşitli etaplardan oluşur. Rekabetin en yüksek seviyelere ulaştığı günümüzde bu aşamaların her birinin uzman profesyonellerin elinden çıkması önemlidir. Hazırlanan videonun kalitesi, markanızın imajını doğrudan etkiler.

Bu yüzden Sahne Medya; senaryo, ekip-ekipman ve kurgu aşamalarında, alanlarındaki trendleri takip eden, eğitimli personellerle çalışır. Çalışmanın her anında markanızın imaj ve söylemini, arzu ettiğiniz şekilde yansıtmayı hedefler.

İster televizyon gibi geleneksel mecralarda isterse Youtube, Instagram gibi dijital alanlarda yayınlanmak üzere tanıtım filmlerinizi en yüksek kalitede çekip, markanızı büyütmenize yardımcı oluyoruz.

Sahne Sizin

Sahne Medya, Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Gaziantep, Kahramanmaraş illerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Sahne Medya, emin adımlarla ilerleyen, tecrübeli ve yetkin kadrosuyla işlerinizi büyütmenize yardımcı oluyor.

En çok kullanılan platformlardan olan Video Prodüksiyon ile sizde en ideal düzeyde, en doğru hedef kitleye ulaşın.

Sahne Medya, sizi tüm uğraşlardan kurtararak kampanyalarınızı istekleriniz doğrultusunda en mükemmel şekilde yönetir ve firmanızı başarıya ulaştırır.

Sahne Sizin…

Video Prodüksiyon

Prodüksiyon Süreci

Sıkça Sorulan Video Prodüksiyon Soruları

Sahne Medya

Video prodüksiyon nedir?

Marka, ürün veya hizmetle ilgili mesajın hareketli görseller ve senaryo akışı ile anlatılması işidir.
Müşteriden brief alındıktan sonra senaryo yazılır. Ardından filmin çekim süreci başlar. Prodüksiyon, reel veya masaüstü çekim teknikleri kullanılarak gerçekleştirilir.
Videonun içeriğine ve prodüksiyonun maliyetine göre değişir. Seslendirmeden oyuncu kaşesine, video çekilecek alanın kapalı veya açık olmasından stüdyo veya platoda çekilmesine göre değişmektedir.
Prodüksiyon öncesi, prodüksiyon ve post prodüksiyon diye üç aşaması vardır. Prodüksiyon öncesinde ekibin belirlenmesinden cast seçimine, PPM’lerden çekim planlamasına kadar detaylar belirlenir. Ardından çekim uygun bir şekilde yapılır ve ardından renk, ses, müzik, sahne ayarlamaları yapılarak hazır hale getirilir.

Video Prodüksiyon Talep Formu

Sahne Medya
Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?