Led Ekran Reklamları

Sahne Medya

Led Ekran Reklamları en etkili ve göz alıcı açık hava reklamlarından biridir. Şehir hayatının vazgeçilmez parçalarındandır. Kentin en yoğun ve en popüler bölgelerinde, tüm insanların kesişim noktasında yer alırlar. İhtişamlı yapılardır ve Led Ekranlarda görünürlüğü olan markaların imaj ve prestij açısından zihinlerde iyi bir yer ettiği bilinmektedir. Led Ekranlar hareketli görsellere imkân tanıması, ışık ve renk skalasının genişliği ve göz alıcı olması sebebiyle tercih edilmektedir.

Dünyanın en büyük ve en ışıltılı metropollerinin başında gelen New York’u düşünelim. New York’ta gece dediğimizde gözlerimizin önüne Manhattan’daki Led Ekranların ışıltılı görünümleri gelmektedir.

Ayrıca Led Ekranda büyük markalarla birlikte yer almak, şehrin zihninde sizleri o dev şirketlere denk gösterir. Bilinirlik, imaj ve prestij açısından değer kazanmanızı sağlar.

Standart bir reklam panosuna göre daha çok dikkat çeken LED ekranlar, reklamları güncel tutma açısından da avantajlıdır. LED ekran vasıtasıyla reklamlarınızda anlık değişiklikler yapmanız mümkündür.

Led Ekran Reklamları
Sahne Medya Led Ekran Reklam Hizmeti

Firma profilinize uygun hazırlanan LED ekran reklamlarının markalaşma konusunda büyük faydası vardır. Bu noktada, firma kimliğine zarar vermemek için RGB LED ekranlı tabelaların tercih edilmesi gerekmektedir. Bu tür ekranlar, iç veya dış mekânda kullanılabilir olma özellikleriyle öne çıkmaktadır.

Sahne Medya Led Ekran Reklam Hizmeti

Sahne Medya olarak medyanın her alanındaki tecrübemiz sayesinde markanızın kimliği ve hedefleri açısından en doğru slogan, tasarım, video prodüksiyon, ışık, ve renk skalasını kullanıyoruz. Medya Satın Alma stratejisiyle sizin için en doğru noktadaki led ekranı, en isabetli zaman diliminde kiralayarak paranızın boşa harcanmasını engelliyoruz. Birlikte geliştirdiğimiz stratejilerle, mevcut bütçenizle, hedef kitlenize en kolay ve ucuza ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Led Ekran reklamları ile şehirdeki insanların zihninde renkli ve ışıltılı bir imge yaratabilir, büyük markalarla bir arada prestijli bir yer edinebilirsiniz.

Sahne Sizin

Sahne Medya, Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Gaziantep, Kahramanmaraş illerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Sahne Medya, emin adımlarla ilerleyen, tecrübeli ve yetkin kadrosuyla işlerinizi büyütmenize yardımcı oluyor.

En çok kullanılan platformlardan olan Led Ekran Reklamları ile sizde en ideal düzeyde, en doğru hedef kitleye ulaşın.

Sahne Medya, sizi tüm uğraşlardan kurtararak kampanyalarınızı istekleriniz doğrultusunda en mükemmel şekilde yönetir ve firmanızı başarıya ulaştırır.

Sahne Sizin…

Sahne Medya Led Ekran Reklam Hizmeti

Led Ekran Reklamları Süreci

Sıkça Sorulan Led Ekran Reklam Soruları

Sahne Medya

LED ekran reklam panosu fiyatları nedir?

LED ekranlar yıllık olarak kiralanmaktadır. LED ekranların boyutuna göre yıllık vergi ödenmektedir. Reklam için ödeyeceğiniz yıllık vergiler, standart bir tabela ile hemen hemen aynıdır.
Binlerce kişinin güzergâhında bulunan LED ekranlar, etkili görsel ve efektlerin kullanılmasına imkân tanır. Bu nedenle ürün veya hizmetiniz renginden mesajına, hareketli yapısıyla en dikkat çekici şekilde potansiyel müşterilere gösterilebilir. LED ekran reklamlarında güncel değişiklikler yapabilmek de bir avantajdır.
Led Ekranda gördüğümüz görüntü piksel adı verilen küçük ve eşit boyuttaki yüzlerce renk hücresinden oluşur. Kaliteli bir görüntü ve çözünürlük için ekrandaki piksel sayısı önem taşır.
Piksellerin bir araya gelmesiyle oluşmuş, en küçük matrix yapıyı modül olarak adlandırırız. Bu yüzden hazırlanan reklam görsellerinin modüler yapı dikkate alınarak tasarlanması gerekir.

Led Ekran Reklamları Talep Formu

Sahne Medya
Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?