Snapchat Reklamları

Sahne Medya

Anlık bir mesajlaşma uygulaması olan Snapchat, dünya genelinde günlük 150 milyondan fazla kullanıcının tercih ettiği bir platform olması nedeniyle reklam verenler tarafından tercih edilmektedir. Reklam olanakları ise oldukça geniştir.

Henüz iş hayatına atılmamış olsalar da en çok harcama yapan grubun gençler olduğu pazarlama dünyası tarafından gayet iyi bilinmekte. Ekonomiye yön veren trendler ve tüketim alışkanlıkları genç kuşağın beğenisi ve arzusuna göre şekilleniyor. Ticari hayatta belirleyici konumda olan gençlere hitap etmenin en önemli adımlarının başında da onların daha çok vakit geçirdiği platformlarda görünür olmaktır.

En çok 15-25 yaş arası gençlerin tercih ettiği bir platform olan Snapchat ile özellikle genç kitleleri hedefleyen firmalar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Sahne Medya olarak profesyonel dijital pazarlama uzmanlarımız ile Snapchat reklamlarınızı en verimli şekilde yönetiyoruz.

Sahne Medya Snapchat Reklam Hizmeti

Sahne Medya online veya geleneksel her alanda olduğu gibi bu uygulamada da firmanızın bütün ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. Gerekli analizlerin yapılması, hedeflerinizin belirlenmesi, hedeflere giden yolda uygulanacak en doğru stratejinin belirlenmesi, reklam içeriğinin profesyonel editörlerimiz tarafından hazırlanması ve yayına sunulması sürecini başından sonuna kadar Sahne Medya, büyük bir titizlikle yönetir. Ayrıca kampanyaya dair verileri işleyerek tanıtım stratejinizi en ideal formuna getirene kadar çalışmayı sürdürür. Bütçenizi doğru yönetir ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur. Siz de genç tüketicilerin radarına girmek ve satış hacminizi arttırmak istiyorsanız, Sahne Medya’ya ulaşabilirsiniz. Sahne Sizin!..

Snapchat Reklamları
Snapchat Reklam Modelleri

Sahne Sizin

Sahne Medya, Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Gaziantep, Kahramanmaraş illerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Sahne Medya, emin adımlarla ilerleyen, tecrübeli ve yetkin kadrosuyla işlerinizi büyütmenize yardımcı oluyor.

En çok kullanılan platformlardan olan Snapchat Reklamları ile sizde en ideal düzeyde, en doğru hedef kitleye ulaşın.

Sahne Medya, sizi tüm uğraşlardan kurtararak kampanyalarınızı istekleriniz doğrultusunda en mükemmel şekilde yönetir ve firmanızı başarıya ulaştırır.

Sahne Sizin…

Snapchat Reklam Modelleri

Snapchat Sponsor Filtre Reklamları

Büyük firmalar tarafından sıkça kullanılan filtre reklamları, güncellenen reklamlar içerisinde gelir ve kullanıcılar ürünlerinizle ilgili fotoğraflar çekebilir. Böylece bütün kullanıcılar ürünlerinizden haberdar olur. Özenle hazırlanmış ve trend olmuş bir filtre, kısa sürede viral olmanızı ve marka bilinirliğinizi arttırmanızı sağlar.

Discover Reklamları

Arkadaş hikayeleri veya discover, reklamlarınızın yayınlanacağı bir alandır. Reklamlarınız 10’ar saniyelik videolar halinde bu alanda gösterilir. Video reklamlara ekleyeceğiniz linkler ile sitenizin ziyaretçi sayısını artırmak mümkündür. ‘Daha fazla bilgi al’ veya ‘satın al’ sayfaları ile kullanıcıları müşterilerinize dönüştürebilirsiniz.

Geofilter Sponsor Filtreleri

Reklamlarınıza bölgesel yayın imkanı tanıyan modeldir. Bu model ile hedef kitlenizin lokasyonuna göre reklamlar yayınlandığı için bütçe ve müşteri dostudur. Bütçenizi doğru yönetmenizi ve harcadığınız hiçbir kuruşun boşa gitmemesine yardımcı olur.

Uygulama Reklamları

10 saniyelik gif veya video reklamlarına uygulama reklamları denilmektedir. Bu reklamlar ile kullanıcılar Google Play veya AppStore’daki uygulamalarınıza yönlendirebilirsiniz. Reklam verenlerin sıklıkla kullandığı bir modeldir.

Snapchat Reklam Modelleri

Snapchat Reklamları Süreci

Sıkça Sorulan Snapchat Reklamları Soruları

Sahne Medya

Snapchat’a reklam nasıl verilir?

Snapchat’a reklam verebilmek için birkaç seçeneğiniz mevcut. Sahne Medya’nın uzman personelinin yürüteceği Snapchat kampanyalarında geri dönüşümü maksimum ve bütçe dostu reklam modelleri en doğru şekilde tespit edilir. Sahne Medya’ya gelin, ürün veya hizmetlerinizi Snapchat’te en doğru ve etkili şekilde tanıtın.

Snapchat Reklamları Talep Formu

Sahne Medya
Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?