Havalimanı Reklamları

Sahne Medya

Havalimanlarında çok sayıda billboard, megaboard, pano ve raket adı verilen reklam alanı mevcuttur. Yurt içi ve dışından yoğun yolcu trafiği olan havaalanları orta ve üst gelir düzeyindeki tüketicilere markanızı, ürünlerinizi sunmak için ideal bir mecradır. Havaalanlarına vereceğiniz reklamla çok sayıda tüketici grubuna aynı anda ulaşmanız mümkündür.

Neden Havalimanı Reklamları?

Hedef kitlenize göre dış ve iç hatlarda yolcu bekleme alanlarındaki reklam panolarında haftalık veya aylık olarak reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Unutmayın ki havaalanları kent hayatındaki ihtişamlı yapıların başında gelir. Ve havaalanlarındaki billboardlarda yer almak sizin ve markanızın da bu ihtişamın bir parçası haline gelmenizi sağlar. Bu sayede hem marka bilinirliğinizi hem de tüketici gözündeki prestijinizi arttırmış olursunuz.

Sahne Medya Havalimanı Reklam Hizmeti

Sahne Medya sizden aldığı bilgilerle hayal ettiğiniz reklam kampanyasını tasarlıyor. En yaratıcı ve zihinlere kazınacak sloganları, en etkili görsel tasarımları profesyonel ekibiyle hazırlıyor, aynı zamanda söz konusu reklam alanlarının medya planlamasını, satın alma ve rezervasyon işlemlerini gerçekleştiriyor. Üstelik söz konusu reklam materyalinin baskısından, yayınlanmasına kadar tüm süreci sizin için yönetiyor. Bu sayede harcama kapasitesi yüksek olan orta ve üst gelir düzeyindeki potansiyel müşterilerinizin markanızla tanışmasını sağlıyoruz.

Sahne Sizin

Sahne Medya, Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Gaziantep, Kahramanmaraş illerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Sahne Medya, emin adımlarla ilerleyen, tecrübeli ve yetkin kadrosuyla işlerinizi büyütmenize yardımcı oluyor.

En çok kullanılan platformlardan olan Havalimanı Reklamları ile sizde en ideal düzeyde, en doğru hedef kitleye ulaşın.

Sahne Medya, sizi tüm uğraşlardan kurtararak kampanyalarınızı istekleriniz doğrultusunda en mükemmel şekilde yönetir ve firmanızı başarıya ulaştırır.

Sahne Sizin…

Havalimanı Reklamları

Havalimanı Reklamları Süreci

Sıkça Sorulan Havalimanı Reklamları Soruları

Sahne Medya

Havalimanı Reklamlarının Etkileri Nelerdir?

Havalimanı reklamları piyasaya yeni giren ve atılım yapmak isteyen, yeni çıkardığı bir ürün veya hizmetin lansmanını (tanıtımını) yapmak isteyen ve de güç ve prestijini gözler önüne sermek isteyen firmalar için idealdir. Zira burada harcama kabiliyeti yüksek insanların karşısına çıkarsınız. Marka bilinirliğinizi arttırmakla kalmaz, aynı zamanda güçlü bir imaj çizmiş olursunuz.
Havalimanı reklamcılığı kiralama usulü ile yapılır. Kullanılacak olan billboard, megaboard veya raketin fiyatları seçmiş olduğunuz şehre ve havaalanı içinde bulunduğu noktaya, kiralama yapacağınız süreye ve o dönemdeki öngörülen yolcu trafiğinin büyüklüğüne göre değişmektedir.
Olası kötü senaryolara önlem almak adına asılacak afiş sayısından %20 daha fazla baskı adedi önerilmektedir.

Havalimanı Reklamları Formu

Sahne Medya
Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?