Anasayfa Online Mecralar Web Sitesi Mobil Uygulama Yazılımı

Mobil Uygulama Yazılımı

Sahne Medya

Akıllı cep telefonlarının yaygınlaşmasıyla birlikte insanlar büyük oranda mobil üzerinden internet kullanmaya başladı. Türkiye’de günümüzde internet kullananların yaklaşık %75’i mobil üzerinden internete girmektedir. Yaklaşık %24’ü masaüstü üzerinden, %1’i de tablet üzerinden internet kullanmaktadır. Bu oranlar, marka veya ürününüzün mobil uygulaması olmasının önemini ortaya koymaktadır.

Her kanaldan hedef kitlenize en hızlı bir şekilde ulaşabilmek uygulamanızın temel hedefidir. Mobil uygulamalar, firma profilinizi yansıtacak yapıda ve ticari bir altyapıda tasarlanabilir.

Müşterilerinizin ürün ve hizmetlerinizi farklı platformlardan takip edebilmesi, satış kanallarını genişletmek, Google Play ve Apple APP Store uygulama dükkânlarında yer almanızla mümkündür.

Android Uygulama Geliştirme

Akıllı telefon pazarının %60’ını android bazlı telefonlar oluşturmaktadır. Mobil uygulamaları yaptırırken Android teknoloji kullanan hedef kitleyi göz önünde bulundurmalısınız.

IOS Uygulama Geliştirme

Özellikle ekonomik anlamda üst gelir seviyesine hitap eden ve IOS altyapı kullanan iPhone, ürün veya hizmetinizin pazarlanmasında etkili bir platformdur. İPhone ülkemizde halen daha en yaygın kullanılan marka değildir. Ancak popülerliği ve prestiji en fazla olandır. Akımların ve trendlerin ortaya çıktığı, çıtayı belirleyen araç niteliğindedir. Yenilikleri getiren ve diğerleri tarafından takip edilen IOS cihazlar, mobil uygulama hazırlanırken asla göz ardı edilmemesi gereken bir platformdur.

Sahne Sizin

Sahne Medya, Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Gaziantep, Kahramanmaraş illerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Sahne Medya, emin adımlarla ilerleyen, tecrübeli ve yetkin kadrosuyla işlerinizi büyütmenize yardımcı oluyor.

En çok kullanılan platformlardan olan Mobil Uygulama Yazılımı ile sizde en ideal düzeyde, en doğru hedef kitleye ulaşın.

Sahne Medya, sizi tüm uğraşlardan kurtararak kampanyalarınızı istekleriniz doğrultusunda en mükemmel şekilde yönetir ve firmanızı başarıya ulaştırır.

Sahne Sizin…

Mobil Uygulama Yazılımı

Mobil Uygulama Yazılımı Süreci

Sıkça Sorulan Mobil Uygulama Soruları

Sahne Medya

Mobil uygulamanın tasarımı nasıl olmalı?

Her uygulama mutlaka müşterinin beklenti ve ihtiyaçlarının göz önünde bulundurulduğu bir tasarımla, kullanıcı odaklı olarak şekillendirilmelidir. Ardından farklı cihaz ve farklı kullanıcı deneyimleri ölçümlenerek arayüz tasarımları hazırlanmalıdır. İnternetin en temel mottosu kullanıcı dostu olmaktır. Bu çıtayı yakalayabilenler yükselirken diğerleri geride kalmaya mahkûmdur. Sürekli olarak kendinizi kullanıcıların yerine koyup, nasıl daha iyi olabilir sorusunu kendinize sormalı ve uzman profesyonellerle çalışmalısınız.
Günümüzde firma prestijini sağlamanın en önemli detaylarından biri de mobil uygulamasıdır. Mobil uygulama, müşterinin kolaylıkla ulaşabileceği ve firmanın da reklamını rahatlık yapabileceği bir özelliği olmalıdır. Böylece kısa sürede daha fazla kitleye ekonomik bir yönden ulaşılarak kazanç arttırmak mümkündür.
Sahne Medya olarak kodladığımız mobil uygulama, Android ve IOS yazılımlı telefon, tablet ve diğer mobil cihazlarda sorunsuz ve efektif bir şekilde hazırlanmaktadır.
Tabii ki mümkündür. Bunun için tek kural, sitenizin responsive yani mobil uyumlu bir tasarıma sahip olmasıdır. Responsive tasarımlı web siteleri sorunsuz olarak mobil uygulamaya dönüştürülebilir.
Mobil web site ve uygulamalar hedef kitle, bütçe ve amaçlar doğrultusunda çok çeşitlilik göstermektedir. Mobil web siteleri uygulamalara göre daha avantajlıdır. Kullanıcılar mobil web sitelerine her an ulaşabilir. Mobil web siteleri birçok cihazla uyumludur, geniş kitlelere rahatlıkla ulaşılabilir, anında güncellemeleri yapılabilir. Bu tür siteler istenildiği zaman uygulamaya çevrilebilir ve maliyeti de oldukça düşüktür. Düzenli kullanım, karmaşık hesaplamalar, raporlama, oyun, kişiselleştirme, kullanıcıların kameralarını kullanması gereken durumlarda ve bağlantı gerekli olmadan iletişim kurmak gerekiyorsa uygulama yapmak mantıklıdır.

Mobil Uygulama Yazılımı Talep Formu

Sahne Medya
Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?