Anasayfa Kurumsal FİRMA BİLGİLERİ

Sahne Medya Hakkında

Sahne Medya Hakkında

Hızla dijitalleşen ve globalleşen 21.yy dünyasında iş yaşamının kuralları baştan yazılıyor. Tarihteki bütün büyük dönüşüm anlarında, yeni dünyaya ayak uydurabilenler büyürken; çekingen davranıp yeni koşullara uyum sağlayamayanların kısa sürede sahneden silindiğini biliyoruz.

Sahne Medya, 20 yıllık bir geleneksel reklamcılık tecrübesini temel alarak, 2015 yılında Dijital Dünyanın gerekliliklerine uygun şekilde Adana'da kuruldu. Her biri alanında uzman kadrosuyla, kısa sürede birçok başarı hikayesine imza attı. Tecrübeli, dinamik, inovatif, teknolojiyi ve çağın ruhunu özümseyen ekibiyle, müşteri memnuniyetini esas alarak profesyonel işler ortaya koydu.

Geleneksel ve offline mecralarda da (Grafik tasarım, logo, kurumsal kimlik, baskı, matbaa, billboard, broşür, radyo ve tv reklamları v.s) müşterilerine hizmet veren Sahne Medya, kendisini tercih eden işletmelerin her ihtiyacına karşılık vermeyi amaç ediniyor. Sosyal medya danışmanlığından fotoğraf ve video çekimlerine, grafik tasarımdan baskı ve matbaa işlerine firmanızın tanıtım alanındaki bütün ihtiyaçlarına cevap veren Sahne Medya geniş hizmet yelpazesiyle 7/24 yanınızda.

Sizin başarınızı kendi başarımız olarak görüyor ve hedeflerinize giden yolda, en yakın yol arkadaşınız olmak için çalışıyoruz.

Şimdi sıra, birlikte yeni başarı hikayeleri yazmakta.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Artık ürün ve hizmetlerinizin alıcıları, işletmenizin önünden geçen insanlarla sınırlı değil. Doğru bir stratejiyle dünyanın herhangi bir coğrafyasında yaşayan insanlara ulaşabilirsiniz. Bunu başarmak, hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Sahne Medya ölçülebilir verilerle bilimsel strateji izler. Firmanızın tanıtımı için harcadığınız bütçeyi, en doğru içerikle, en doğru kitleye, en doğru zamanda sunmanızı sağlar. Kurumsal imajınızı, bilinirliğinizi ve prestijinizi yükseltir.

Web Tasarımından Google Ads reklamlarına, Youtube reklamlarından sosyal medya tanıtımlarına, seo uyumlu içerik üretiminden web sitesi panel yazılımına kadar uzanan, geniş bir hizmet yelpazesiyle dijital arenadaki en yakın çözüm ortağınız olur. Bunun yanı sıra, geleneksel reklam araçlarındaki (Grafik tasarım, logo, kurumsal kimlik, gazete, tv, radyo, billboard, baskı, matbaa v.s) kampanyalarınızı yöneterek ticari hacminizi geliştirmenize yardımcı olur.

İş yaşamında rekabet düzeyi hiç durmadan yukarı tırmanırken, firmanızın imaj yönetimini profesyonel ellere teslim etmek istiyorsanız Sahne Medya 7/24 yanınızda olacak.

Birlikte yeni başarı hikayeleri yazmak için “Sahne sizin”.

Sahne Medya Hizmetler

Sahne Medya, Adana ve Türkiye genelinde Web Tasarım, SEO, Google Ads Reklamları, Sosyal Medya Reklamları (Facebook Reklamları ve Instagram Reklamları), Sosyal Medya Danışmanlığı, Google Benim İşletmem Hesabı, Grafik Tasarım, Logo Tasarım, Açık Hava Reklamları ve Havalimanı Reklamları (Hava Alanı Reklamları), Promosyon Reklamları, Ürün Fotoğraf Çekimi, Video Prodüksiyon Yapımı ve Blog Yazarlığı gibi Reklam adına her türlü hizmeti profesyonel ekibiyle birlikte yaparak ürün veya hizmetinizin satışlarını artırıyor.

Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?