Anasayfa Online Mecralar Mobil Uygulama Reklamları

Mobil Uygulama Reklamları Nedir?

Sahne Medya

Akıllı telefonların kullanımının yaygınlaştığı günümüzde mobil uygulamalar neredeyse bütün ihtiyaçlarımıza cevap veriyor. Haber, eğlence, spor, beslenme, tanışma, oyun, iletişim… Hedef kitlesine ulaşıp, onlarla sürekli bir ilişki kurmak isteyen tüm kişi, kuruluş veya şirketin mobil uygulamaları bulunuyor. Peki ya bu mobil dünyada sizin markanızın veya ürünlerinizin bir mobil uygulaması var mı?

Google’ın verileri bize gösteriyor ki mobil kullanım oranları %75 gibi devasa oranlara ulaştı. Böyle bir dönemde Sahne Medya; yüksek düzeyde teknik bilgi gerektiren, rekabetin kıyasıya yaşandığı mobil uygulama dünyasında, ürününüzün ve markanızın güçlü bir şekilde yer alması için bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Sahne Sizin

Sahne Medya, Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Gaziantep, Kahramanmaraş illerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Sahne Medya, emin adımlarla ilerleyen, tecrübeli ve yetkin kadrosuyla işlerinizi büyütmenize yardımcı oluyor.

En çok kullanılan platformlardan olan Mobil Uygulama Reklamları ile sizde en ideal düzeyde, en doğru hedef kitleye ulaşın.

Sahne Medya, sizi tüm uğraşlardan kurtararak kampanyalarınızı istekleriniz doğrultusunda en mükemmel şekilde yönetir ve firmanızı başarıya ulaştırır.

Sahne Sizin…

Sahne Medya Mobil Uygulama Reklam Hizmeti

Uygulamanızın Google Play ve Apple AppStore’da ön plana çıkması için gereken mobil uygulama reklamlarında minimum maliyetle maksimum verim almanızı sağlayarak mobil uygulama dünyasındaki performansınızı arttırıyoruz. Mobil Arama Ağı kampanyalarını kullanarak, mobil cihazlarından sizinki gibi uygulamaları arayan kişilere daha kolay ulaşmanızı sağlıyor, bu kampanyalar ile hedef kitlenize ulaşmanıza büyük oranda yardımcı oluyoruz.

Mobil Uygulama Reklamları
Neden Mobil Uygulama

Neden Mobil Uygulama

İnsanların içeride daha fazla vakit geçirebilmesi için gerekli eğlenceli içeriklerle donatılmış, kullanıcı memnuniyeti gözetilerek onların bütün ihtiyaçlarına karşılık veren bir uygulama sayesinde müşterilerinizle bağ kurabilir, istek ve şikayetlerini analiz edebilir ve kitlenizi hem koruyup hem de genişletebilirsiniz. Elbette ki milyonlarca uygulama arasından sıyrılıp potansiyel müşterilerinizle kucaklaşabilmeniz için Mobil Uygulama Reklamlarına gereksinim duyarsınız.

Uygulama Tanıtım Reklamlarıyla İndirme Sayısını Artırma

Daha önce ‘tıkla ve indir’ reklamları olarak adlandırılan Uygulama Tanıtım Reklamları, uygulamanızın indirme sayısını artırmanın en etkili ve basit yoludur. Bu tür reklamlarda özelleştirmelerin birçoğu sizin yerinize yapılır. Bu tür reklamlar, Arama Ağı veya Görüntülü Reklam Ağı’nda Uygulama/Dijital İçerik Reklamı şablonu kullanılarak yayınlanabilir.

Neden Mobil Uygulama

Mobil Uygulama Reklamları Süreci

Sıkça Sorulan Mobil Uygulama Reklamları Soruları

Sahne Medya

Mobil uygulama reklamları nerede gösterilir?

Mobil uygulamanızın tanıtımı ve hedef kitleye daha kolay ulaşılmasına yönelik hazırlanan reklamlar Google Play girişleri, Google görüntülü reklam ağı, arama ağı, playstore arama sonuçları, Android ve iOS cihazlardaki YouTube videoları ile Google Görüntülü Reklam Ağı yayıncı sitelerinde gösterilmektedir.
Uygulama tanıtım reklamları, hedef kitlenizde bulunan kullanıcıları Apple AppStore veya Google Play Store’a yönlendirerek uygulamanıza erişmesi ve indirmesini sağlar.

Mobil Uygulama Reklamları Talep Formu

Sahne Medya
Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?