Anasayfa Kurumsal Hizmetler Matbaa ve Baskı İşleri

Matbaa ve Baskı İşleri

Sahne Medya

Bir marka veya işletme, kurumsal kimliğini yansıtan her bir unsur için matbaa ve baskı hizmetine ihtiyaç duyar. Sahne Medya işletmenizin her ihtiyacına teknolojinin en üst seviyesinde karşılık verdiği gibi, baskı ve matbaa hizmetlerinde de kusursuzu yakalamanıza yardımcı olur.

Her türlü basılı evrak, antetli kağıt, makbuz form, katalog, broşür, el ilanı, kartvizit, dergi, etiket, sticker, bloknot, zarf, afiş, takvim, poster, magnet, kupa, üniforma, promosyon ürünleri ve baskılı dijital materyallerin tümü için Sahne Medya’yı tercih ederek rakiplerinizin bir adım önünde yer alabilirsiniz.

Çünkü Sahne Medya bütün bu hizmetleri, kurumsal kimliğinizi, hedef ve isteklerinizi ve hedef kitlenizin beğenilerini gözeterek profesyonel tasarımcılar eliyle yapar. Tasarımcılarımız renklerden derinliğe, ışıktan çözünürlüğe ve zihinlerdeki etkisine kadar her ayrıntıyı planlayarak tasarımlarını oluşturur. Hayata geçirme aşamasında ise risk almaz ve en kaliteli makinelerle hizmet veren en profesyonel matbaaları kullanır. Üstelik tüm bunları hızlı bir şekilde başararak en kıymetli sermayenizi; zamanınızı korur.

Profesyonel grafik tasarımcılarımız markanıza en çok yakışan, özgün ve yaratıcı tasarımları ile kurumsal kimliğinize katkı sağlar.

Sahne Sizin

Sahne Medya, Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Gaziantep, Kahramanmaraş illerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Sahne Medya, emin adımlarla ilerleyen, tecrübeli ve yetkin kadrosuyla işlerinizi büyütmenize yardımcı oluyor.

En çok kullanılan platformlardan olan Matbaa ve Baskı İşleri ile sizde en ideal düzeyde, en doğru hedef kitleye ulaşın.

Sahne Medya, sizi tüm uğraşlardan kurtararak kampanyalarınızı istekleriniz doğrultusunda en mükemmel şekilde yönetir ve firmanızı başarıya ulaştırır.

Sahne Sizin…

Matbaa ve Baskı İşleri

Matbaa ve Baskı Süreci

Sıkça Sorulan Matbaa ve Baskı İşleri Soruları

Sahne Medya

En çok kullanılan baskı teknikleri nelerdir?

Günümüzde matbaa sektörü oldukça gelişmiş olduğu için her türlü materyale baskı yapılabilmektedir. Günümüzde en çok kullanılan baskı teknikleri dijital baskı, ofset baskı, tampon baskı ve serigrafi baskıdır.
Evet yaptırabilirsiniz. Fatura, irsaliye, serbest meslek makbuzu, irsaliyeli fatura gibi Maliye Bakanlığı onaylı işler sadece anlaşmalı matbaalar tarafından basılabilir.
Baskısı yapılacak ürünün fiyatlarını etkileyecek çok sayıda kriter vardır. Bunlar nüsha sayısı, kaç renk basılacağı, işin ebatları, uygulanacak özellikler ve adetler gibi…

Matbaa ve Baskı İşleri Talep Formu

Sahne Medya
Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?