Drone Çekimi

Sahne Medya

Drone Çekimleri Neden Tercih Ediliyor?

Gökyüzünden yapılan kamera çekimleri, izleyenler için her zaman ihtişam duygusu yaratır. Bu yüzden geçmişte Hollywood sinemasının helikopter çekimlerini filmlere yerleştirdiğini görürüz. Bu sayede prodüksiyon gücü ve ihtişamı ile diğer ülke sinemalarına egemenlik kurulduğunu biliyoruz. Bugün aynı etkiyi çok daha küçük maliyetlere, Drone’lar aracılığı ile yapmak mümkün.

Drone Çekimleri Hangi Alanlarda Kullanılır?

Drone çekimleri; firma, ürün, hizmet ve organizasyonlarınızın gökyüzünden görüntülerini elde etmek için en pratik ve uygun çözüm şeklidir. Büyük organizasyonlar, düğünler, dizi, film ve belgesel setleri, partiler, balolar, inşaatlar, ürün tanıtımları, reklam filmleri, şantiyeler ve şehir tanıtımlarında sıklıkla kullanılan Drone çekimleri, yapımınızın kalitesini kat ve kat arttırmaktadır.

Drone Çekimlerinde Neden Sahne Medya’yı Tercih Etmelisiniz?

Sahne Medya en tecrübeli pilotları ve en kaliteli ekipmanları kullanarak sizlere Drone Çekim Hizmeti sunar. 4K görüntü kalitesiyle ve profesyonel kurgucularıyla, sinema endüstrisinin elindeki olanakların birebir aynısını sizler için temin eder. Full HD kalitesinde görüntüler elde etmek istiyorsanız Sahne Medya sizler için doğru adres.

Özellikle kurumsal şirket tanıtımları, dev inşaat projeleri ve konut projelerinin tanıtımında kullanılan Drone çekimlerinin, projenin imajını parlattığı açık. Sahne Medya ile siz de gökyüzündeki yerinizi alın.

Sahne Sizin

Sahne Medya, Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Gaziantep, Kahramanmaraş illerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Sahne Medya, emin adımlarla ilerleyen, tecrübeli ve yetkin kadrosuyla işlerinizi büyütmenize yardımcı oluyor.

En çok kullanılan platformlardan olan Drone Çekimi ile sizde en ideal düzeyde, en doğru hedef kitleye ulaşın.

Sahne Medya, sizi tüm uğraşlardan kurtararak kampanyalarınızı istekleriniz doğrultusunda en mükemmel şekilde yönetir ve firmanızı başarıya ulaştırır.

Sahne Sizin…

Drone Çekimi

Drone Çekimi Süreci

Sıkça Sorulan Drone Çekimi Soruları

Sahne Medya

Drone çekimi nasıl yapılır?

Drone türü, kamera modeli ve drone pilotunun tecrübeleri önemlidir. Çekimlerin titremeden, akıcı bir görünüme sahip olması gerekir. Çekim yapılırken panshot, suhttercut, renk düzeltme ve altın saatler denilen gün doğumu ve batımı gibi ayrıntılara dikkat etmek gerekir.
Projeden projeye fiyatlar değişiklik göstermektedir. Çekimin süresi, çekim yapılacak alan, montaj, seslendirme, risk analizi gibi konulara göre fiyatlar değişir.
Drone çekimi, reklamcılıktan atmosferik çalışmalara, taşımacılıktan arama-kurtarma çalışmalarına, sinemadan inşaata kadar çok sayıda sektörde kullanılmaktadır. Günümüzde bu teknolojinin yaygınlaşması ile mezuniyet baloları, açık hava düğünleri gibi organizasyonlarda dahi kullanılmaya başlanmıştır.
Öncelikle yapılacak işin amacına uygun drone tercih etmelisiniz. Ardından alacağınız hizmetin (seslendirme, montaj, animasyon vb.) net bir sınırını çizmelisiniz.

Drone Çekimi Talep Formu

Sahne Medya
Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?