Anasayfa Offline Mecralar Gazete ve Dergi Reklamları

Gazete ve Dergi Reklamları

Sahne Medya

Gazete ve Dergi reklamları, internetin yaygınlaşmasına rağmen halen daha önemini koruyan bir reklam mecrası olmayı sürdürüyor. Tüketici bakışında saygın bir yeri olması, tüketicinin para ödeyerek aldığı bir materyal olduğu için gazete ve dergideki her şeyi özen göstererek okuması, tek bir derginin birçok kişi tarafından okunuyor olması bu mecranın önemini arttıran unsurların başında geliyor.

Özellikle hangi basılı yayın organıyla hangi kitleye ulaşacağımızı tahmin edebilme olanağı da bu mecrayı efektif kılan unsurlardan biri. Bir yayın eviyseniz ve kitap tanıtımı yapmak istiyorsanız Kafa, Ot, Varlık gibi edebiyat severlerin takip ettiği dergilere reklam verirsiniz. Genç ve yetişkin erkeklere hitap eden bir markaysanız Socrates, Fitbol gibi spor içerikli dergilere, genele hitap etmek niyetindeyseniz Hürriyet gibi ana akım gazetelere, iş dünyasına seslenmek istiyorsanız Forbes dergisine reklam verirsiniz. Hangi gazetenin hangi dünya görüşünden insanlarca takip edildiği kolayca analiz edilebilir. Bu sayede tüketici, kendi gazetesinde reklamını gördüğü markaya karşı daha samimi bir yaklaşım sergiler.

Gazete ve Dergi Reklamları
Sahne Medya Gazete ve Dergi Reklamları Hizmeti

Sahne Medya Gazete ve Dergi Reklamları Hizmeti

Sahne Medya, gazete ve dergi reklamlarında kelimelerin ve görsellerin gücünden faydalanıyor, hizmet verdiğiniz sektöre yönelik dergi ve gazetelere vereceğimiz reklamlarla sizleri hedef kitlenize ulaştırıyoruz.

Ekip olarak reklamlarınızın hangi mecrada daha fazla getirisi olacağına yönelik medya planlamasını yapıyor, potansiyel müşterilerinize ulaşabileceğiniz gazete ve dergileri belirleyerek hazırladığımız reklamlarınızı hedef kitlenize gösterip marka değerinizi ve ticaret hacminizi arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

Sahne Sizin

Sahne Medya, Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Gaziantep, Kahramanmaraş illerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Sahne Medya, emin adımlarla ilerleyen, tecrübeli ve yetkin kadrosuyla işlerinizi büyütmenize yardımcı oluyor.

En çok kullanılan platformlardan olan Gazete ve Dergi Reklamları ile sizde en ideal düzeyde, en doğru hedef kitleye ulaşın.

Sahne Medya, sizi tüm uğraşlardan kurtararak kampanyalarınızı istekleriniz doğrultusunda en mükemmel şekilde yönetir ve firmanızı başarıya ulaştırır.

Sahne Sizin…

Sahne Medya Gazete ve Dergi Reklamları Hizmeti

Gazete ve Dergi Reklamları Süreci

Sıkça Sorulan Gazete ve Dergi Reklamları Soruları

Sahne Medya

Gazeteye reklam verirken nelere dikkat edilmeli?

Öncelikle hedef kitlenizi tespit etmelisiniz. Ardından etkili görsel, dikkat çekici, etkili slogan ve metin, göz yormayan dikkat çekici renkler kullanılarak reklam metni oluşturulmalı. Akabinde de bütçeniz doğrultusunda hangi gazetede, hangi sayfada, hangi günlerde reklamın yayınlanacağına yönelik çalışma yapmalısınız.
Tiraj, reklam görselinin ölçüsü, yayınlandığı sayfa gibi parametreler reklamın fiyatına etki etmektedir.
Dergiler genelde uzmanlık yaptıkları alanda hizmet verirler. Örneğin tarım sektörü ile ilgili bir derginin okuyucu kitlesi tarıma ilgili bir kitle demektir. Siz de tarım ile ilgili ürünler ile hizmet veriyorsanız tarım dergileri sizin hedef kitlenizi büyük oranda karşılıyor demektir. Dolayısıyla potansiyel müşterilerinize doğrudan ulaşmanız mümkündür.

Gazete ve Dergi Reklamları Talep Formu

Sahne Medya
Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?