Logo Tasarımı

Sahne Medya

Logo Tasarımı Neden Önemli?

Logo Tasarımı şirketlerin kimliğini ve üslubunu yansıtan imzaları gibidir. Bu yüzden logo, bir kurum için müşterilere sunulan ürün ve hizmetin kalitesi kadar önem taşır. Çünkü şirketin zihinlerdeki yansıması, akılda kalması logoyla sağlanır.

Şirketinizin ruhunu, misyonunu ve imajını yansıtan iyi bir logo tasarımı, insanların imgeleminde yer etmenizi sağlar. Tüketiciler bir kurumun logosuna bakar bakmaz o kurumun profesyonelliği, kalitesi ve çalışma prensipleri adına bir izlenim edinirler. Bu yüzden günümüzde hiçbir işletmenin logo tasarımı konusunda özensiz davranma lüksü yoktur.

Logo Tasarımı
Sahne Medya Logo Tasarım Hizmeti

Sahne Medya Logo Tasarım Hizmeti

Günümüzde grafik tasarım dünyasında olanaklar ve seçenekler sonsuz bir hal kazandı. Bu noktada da bütün bu olanaklara hakim bir ekibin, kolaylıkla fark yarattığını görüyoruz.

Sahne Medya kreatif ekibiyle, sektör ve firma analizini en ince detaylarına kadar gerçekleştirdikten sonra, sizin hedef ve misyonunuza en uygun tasarımları gerçekleştirir. Bunu yaparken renk ve şekillerin bilinç altında nasıl algılandığından, estetik etkisine kadar her detayı hesaplar. Grafik tasarım dünyasındaki en son olanakları kullanır ve özgün, benzersiz logonuzu size teslim eder.

Logo maliyetini düşürmek için internetteki ücretsiz tasarım sitelerini kullanmak, konuya hakim insanların gözünde profesyonel imajınızın bir anda yerle bir olmasına neden olur. Kurumsal kimliğinizin temel noktası olan Logo Tasarımı, maliyetleri düşürmek için ucuza kaçacağınız alanlardan biri değildir. Logo, dükkanınızın vitrini gibidir ve vitrine en ucuz ürünlerinizi değil, en şık, en göz alıcı ürünlerinizi koymak istersiniz.

Sahne Sizin

Sahne Medya, Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Gaziantep, Kahramanmaraş illerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Sahne Medya, emin adımlarla ilerleyen, tecrübeli ve yetkin kadrosuyla işlerinizi büyütmenize yardımcı oluyor.

En çok kullanılan platformlardan olan Logo Tasarımı ile sizde en ideal düzeyde, en doğru hedef kitleye ulaşın.

Sahne Medya, sizi tüm uğraşlardan kurtararak kampanyalarınızı istekleriniz doğrultusunda en mükemmel şekilde yönetir ve firmanızı başarıya ulaştırır.

Sahne Sizin…

Sahne Medya Logo Tasarım Hizmeti

Logo Tasarımı Süreci

Sıkça Sorulan Logo Tasarımı Soruları

Sahne Medya

İyi bir logo nasıl olmalıdır?

İyi bir logo şirketin misyonuna uygun, basit, sade, akılda kalıcı, orijinal ve yaratıcı olmalıdır. Şirketin amaç ve misyonu gözetilmeksizin hazırlanan logolar, tuhaf şekil ve sembollerden ibarettir. Logo taşıdığı anlamla var olur.
Logonun doğru mesajı verdiğinden emin olunduktan sonra renklere geçebilirsiniz. Önce siyah-beyaz ile başlayın. Ardından marka tutarlılığı için sizi anlatan renkleri belirleyin. Zira istesek de istemesek de her renk bir anlam taşır. Hem tarihsel olarak hem de insanların imgeleminde canlandırdığı duygular olarak. Örneğin Arguvan rengi eski çağlarda çok zor elde edilen bir renk olduğu için, yalnızca kraliyet mensuplarının giyebildiği bir renkti. Bu yüzden bugün hala Arguvan rengi ihtişam ve asaleti simgelemek için kullanılır.

Bu nedenle iyi bir grafik tasarımcının sanat tarihine ve insanlığın ortak bilinç dışına hakim olması gerekir.

Logo Tasarımı Talep Formu

Sahne Medya
Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?