Promosyonlar

Sahne Medya

Promosyonlar geçmişte ve günümüzde marka, firma veya kişilerin kendi bilinirliklerini arttırmak için kullandığı yöntemlerden biridir. Basit tanımıyla üzerinde isim veya logolarının bulunduğu hediyelik ürünleri bastırıp dağıtarak yaptıkları geleneksel ama etkili bir reklam metodudur. Promosyon ürünleri hem malzeme hem de tasarım açısından kaliteliyse, uzun süre kullanılan, insanların hayatında uzun dönem yer alan ve anılarının bir parçası olan materyallerdir. Bu özelliğiyle diğer tüm reklam modellerinden daha kalıcı bir etkisi vardır.

Araştırmalara göre promosyon ürünlerinin akılda kalıcılık oranı diğer mecralara göre daha fazla. Hatırlanma oranı TV’de %28, radyoda %32 iken promosyon ürünlerinde ise iki katına çıkarak %57’yi buluyor. Bu oran da marka oluşturma, marka bilinirliğini artırmada promosyon ürünlerinin ne kadar etkili olduğunu gözler önüne seriyor.

Sahne Medya Promosyon Hizmeti

Sahne Medya müşterinin ihtiyaç duyduğu promosyon ürünü talebini aldıktan sonra profesyonel grafikerleri ile promosyon ürünü için gerekli tasarımları yapar, onay sürecinin ardından da en kaliteli malzeme ve baskı malzemeleri kullanan matbaada baskı yaptırdıktan sonra hızlı ve dinamik bir şekilde promosyon ürünlerini müşterilerine teslim eder. Gelecekteki potansiyel müşterilerinizin hayatına girmek ve markanızın onların hayatının bir parçası olmasını istiyorsanız Sahne Medya Promosyon hizmeti ile tanışın.

Sahne Sizin

Sahne Medya, Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Gaziantep, Kahramanmaraş illerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Sahne Medya, emin adımlarla ilerleyen, tecrübeli ve yetkin kadrosuyla işlerinizi büyütmenize yardımcı oluyor.

En çok kullanılan platformlardan olan Promosyonlar ile sizde en ideal düzeyde, en doğru hedef kitleye ulaşın.

Sahne Medya, sizi tüm uğraşlardan kurtararak kampanyalarınızı istekleriniz doğrultusunda en mükemmel şekilde yönetir ve firmanızı başarıya ulaştırır.

Sahne Sizin…

Sahne Medya Promosyon Hizmeti
En Çok Tercih Edilen Promosyon Ürünleri

En Çok Tercih Edilen Promosyon Ürünleri Nelerdir?

Günümüzde baskı teknolojisi geliştiği için bütün tekstil ürünlerinden elektronik ve kırtasiye malzemelerine kadar yüzlerce çeşit malzeme promosyon ürünü olarak kullanılabilmektedir. Tekstilde en çok tercih edilen promosyon ürünleri; şapka, polar atkı, polar bere, polar eldiven, şemsiye, mont, yelek, t-shirt, polar şal, yastık, battaniye gibi ürünler olurken, diğer promosyon ürünleri ise başlıca ajanda, kalem, bayrak, çakmak, flash disk, kablosuz hoparlör, powerbank, oto kokusu, termos bardak, bardak altı, saat, duvar saati, anahtarlık, kupa bardak, kartvizitlik, bloknot,  dijital ürünler, metal kalem, plastik kalem, baskılı kalem, kurşun kalem eşantiyon, çanta, klasör, ıslak mendil, hesap makinesi, masa seti gibi ürünlerden oluşmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Promosyon Ürünleri

Promosyon Ürün Süreçleri

Sıkça Sorulan Promosyon Ürün Soruları

Sahne Medya

Promosyon ürünleri nelerdir?

Tekstilden kırtasiye ürünlerine ve elektronik malzemelere kadar binlerce çeşit ürün içerisinden istediğiniz promosyon ürünlerini tercih edebilirsiniz.
Teknolojik yenilikler ihtiyaç skalamızı da değiştiriyor. Günümüzde eski model promosyon ürünlerinin yerini, yeni ihtiyaçlara karşılık veren promosyon ürünleri aldı. Örneğin powerbankler, usb bellekler vs. Bu tür promosyon ürünleri markanıza duyulan sempatiyi kolaylıkla arttırmaktadır.
Tercih ettiğiniz tüm ürünlere profesyonel grafikerlerimiz tarafından yapılan tasarımları her türlü baskı tekniğini kullanarak, kaliteli ve estetik baskı yapabilmekteyiz.
Promosyon denilince ilk akla gelen ajanda, kalem, kupa veya anahtarlıktır. Halbuki inovasyon hayatın her alanında var. Biz de farklı ve kullanışlı: rozet, kol düğmesi, bileklik, elektronik hoparlör, powerbank, usb bellek gibi yüzlerce çeşit farklı üründe promosyon ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Promosyon Ürün Talep Formu

Sahne Medya
Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?