TikTok Reklamları

Sahne Medya

2020’de en çok indirilen sosyal medya uygulaması olan TikTok, günlük 800 milyon aktif kullanıcı sayısı ile dünyada en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri. Bu özelliği ile reklam verenlerin yoğun ilgi gösterdiği TikTok’a reklam vermek diğer sosyal ağlar kadar kolay değil.

Kolay izlenen, zihinleri yormayan, eğlendirici ve oyalayıcı çok sayıda kısa süreli içeriğin olduğu bu platform, özellikle z kuşağının ve işten eve yorgun dönüp uzun soluklu filmler izleyecek konsantrasyonu bulamayan yetişkinlerin yoğun şekilde rağbet ettiği bir platform.

Sahne Sizin

Sahne Medya, Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Gaziantep, Kahramanmaraş illerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Sahne Medya, emin adımlarla ilerleyen, tecrübeli ve yetkin kadrosuyla işlerinizi büyütmenize yardımcı oluyor.

En çok kullanılan platformlardan olan Tiktok Reklamları ile sizde en ideal düzeyde, en doğru hedef kitleye ulaşın.

Sahne Medya, sizi tüm uğraşlardan kurtararak kampanyalarınızı istekleriniz doğrultusunda en mükemmel şekilde yönetir ve firmanızı başarıya ulaştırır.

Sahne Sizin…

TikTok Reklamı Nedir?
Tik Tok Reklam Modelleri

TikTok Reklam Modelleri Nelerdir?

TikTok Top View (Üstten Görünüm) Reklamları

Uygulama açıldığında ilk karşımıza çıkan video reklamlardır. Tüm ekranı kaplar ve 5-60 saniye arası video içeriklerinden oluşur. Günlük alım satım yapılır.

TikTok Brand Take over (Marka Devralma) Reklamları

TikTok ilk açıldığında karşımıza çıkan, tüm ekranı kaplayan görsel veya 5 saniyelik video reklamdır. Günlük alım satım yapılır.

TikTok One Day Max Reklamı

TikTok’ta ‘sizin için’ kısmında çıkan ve 60 saniye kadar süresi olan video reklamlardır. Günlük satın alım yapılmaktadır.

TikTok Brand Premium Reklamı

‘Sizin için’ kısmında yer alan ve 60 saniye kadar gösterilebilen video reklamlardır. One Day Max reklamından farkı, bin gösterim başı (CPM) maliyet ile satın alınır ve kullanıcıları hedefleme imkânı tanır.

TikTok In-Feed Ads Canversion (Yayın İçi) Reklamlar

E-ticaret siteleri için TikTok’ta kullanabilecek dönüşüm odaklı reklam modelidir. TikTok’un hedeflemelerinin yanında benzer kitle oluşturma, yeniden hedefleme ve veri odaklı hedefleme gibi seçenekler kullanılabilmektedir. CPI ve CPC şeklinde satın alım yapılır.

TikTok Hashtag Challenge (Markalı Etiket) Reklamı

Firmaların oluşturacağı etiketle özel dans, skeç veya şarkı oluşturduğu, marka etkileşimi sağlayan reklam modelidir.

Tik Tok Reklam Modelleri

TikTok Reklamları Süreci

Sıkça Sorulan TikTok Reklamları Soruları

Sahne Medya

TikTok’a reklam nasıl verilir?

TikTok’a reklam verebilmek için TikTokAds hesabınız bulunmalı. Bunun için profesyonel bir reklam ajansı ile çalışmanız hesap açabilmeniz için avantaj sağlar. Çünkü hesap onayı için yüklü bir reklam bütçesi ve standartlarına uymanız lazım. İkinci bir yöntem ise Facebook Business Manager üzerinden reklam vermektir.
TikTok reklamlarında minimum bütçe 50 dolardır. Total kampanya bütçe alt sınırı ise 500 dolardır. Dolayısıyla Rexona, Trendyol gibi büyük çaplı firmalar tarafından kullanır.
Kampanya hedefi olarak trafik, dönüşümler ve uygulama yükleme seçenekleri yapılır. Bunun yanında bölge, yaş, cinsiyet, dil, cihazlar, ilgi alanları gibi seçenekler ile kitle filtrelemesi yapılır.

TikTok Reklamları Talep Formu

Sahne Medya
Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?