Linkedin Reklamları

Sahne Medya

Profesyonel iş yaşamında en çok tercih edilen ve iş hayatının profesyonellerini buluşturan Linkedin, reklam verenler için de en uygun pazarlama mecralarından ve sosyal platformlardan birisidir. Business To Business (B2B) reklamcılığı için en uygun mecra olan Linkedin, milyonlarca şirket sahibi, CEO, İK, yönetici ve uzman personele kolayca ulaşmanızı sağlar.

Profesyonellere yönelik paylaşımlar için en doğru adres olan Linkedin, sürdürülebilirlik ve potansiyel müşterilere ulaşmada da verimli bir mecradır. Reklam kampanyalarından yüksek verim almak isteyen şirketler, Linkedin reklamlarını da unutmamalıdır.

Linkedin’de yer almak bir markanın imajı açısından son derece prestijli bir durumdur. Her mecranın olduğu gibi Linkedin’in de kendine özgü bir üslubu vardır. Elbette ki başka mecralarda yapacağınız kampanya modeliyle Linkedin’de yayınlayacağınız model aynı olmayacaktır. Bu yüzden uzman bir ajansla çalışmanın faydaları büyüktür. İletişim stratejileri, kampanya modelleri ve marka imajını yönetmek uzmanlık gerektiren ve hataları affetmeyen bir iştir. Tek bir olumsuz durum, yıllarca silemeyeceğiniz bir imaj kaybına yol açabilir.

Bu yüzden Sahne Medya her platformda olduğu gibi profesyonellerin buluşma noktası olan Linkedin’de de sizleri yalnız bırakmıyor.

Sahne Sizin

Sahne Medya, Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Gaziantep, Kahramanmaraş illerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Sahne Medya, emin adımlarla ilerleyen, tecrübeli ve yetkin kadrosuyla işlerinizi büyütmenize yardımcı oluyor.

En çok kullanılan platformlardan olan Linkedin Reklamları ile sizde en ideal düzeyde, en doğru hedef kitleye ulaşın.

Sahne Medya, sizi tüm uğraşlardan kurtararak kampanyalarınızı istekleriniz doğrultusunda en mükemmel şekilde yönetir ve firmanızı başarıya ulaştırır.

Sahne Sizin…

Linkedin Reklamları
Linkedin Reklam Modelleri

Linkedin Reklam Modelleri

Metin Reklamlar (Linkedin Text Ads)

Hedef kitlenizi tespit ettikten sonra reklam metinlerinizin ona uygun hazırlandığı modeldir. Tıklama ve gönderim başına ücretlendirme yapılır.

Sponsorlu Reklamlar (Linkedin Sponsored Content)

Facebook’taki gibi gönderilerinizi öne çıkarma şeklinde yapılan reklamlardır. Bu modelde şirket sayfanızdaki içerikleri öne çıkarabilir veya yeni içerikler oluşturabilirsiniz.

Display Reklamlar (Linkedin Display Ads)

Reklam alanlarının konum ve boyutunu belirleyebildiğiniz reklam modelidir. Diğer reklam modelleri gibi hedeflemeler yapabilirsiniz. Sitenize trafik çekmek istediğinizde verim alabileceğiniz bir modeldir.

Sponsorlu Linkedin Mailleri (Linkedin Sponsored In Mail)

Linkedin’i kullanan 500 milyon kullanıcıya e-mail ile ulaşılan reklam modelidir. Bu modelde de hedefleme yapmak mümkündür. Linkedin kullanan ve profesyonel hayatın içerisinde bulunan insanlar sabah ilk iş olarak mail kutularını kontrol etmektedir. Bu yüzden harcama kabiliyeti son derece yüksek olan bu kitleye ulaşabilmek için uygun bir modeldir.

Şirket Takip Reklamları (LinkedinFollowCompanyAds)

Daha çok şirketler tarafından tercih edilir ve Linkedin üzerinden kişi sayısını artırmak için kullanılır. Potansiyel kitlesini teşvik etmeyen şirketler, şirket ile eşleşmiş bir halde profilleri gösterir.

Linkedin Reklam Modelleri

Twitter Reklamları Süreci

Sıkça Sorulan Linkedin Reklamları Soruları

Sahne Medya

Linkedin reklamları verimli midir?

Linkedin dünya geneli 200 ülkede, 500 milyon kişi tarafından kullanılan en büyük profesyonel ağdır. Türkiye’de ise bu ağı kullanan yaklaşık 12 milyon kullanıcı mevcuttur. Bu platformu kullanan kişilerin profilleri daha belirgindir. Yani her bir kullanıcının profili esasen online CV’si olduğu için ilgi alanları ve kullanıcı davranışlarındaki ortak noktaları fark etmek mümkündür.
Linkedin’de çok sayıda hedefleme yapılabilir. Örnek olarak konum hedeflemesi ile reklamlarınızı kullanıcının bildirdiği konum veya IP adresinin konumuna göre yapabilirsiniz. Şirket adı hedeflemesi ile reklamlarınızı istediğiniz bir firmanın çalışanlarına gösterebilir, iş unvanı hedeflemesi ile de reklamlarınızı üye profilindeki iş unvanlarına göre göstermeniz mümkündür.
Hedef kitlenize ulaşmak istediğiniz zaman Linkedin’in güçlü profesyonel verileri ile sizin verilerinizi birleştirmeye yarayan özel hedeflemeleri yapmanız mümkündür. Eşleşen Hedef Kitle ile ziyaretçilerinizi yeniden hedefleyebilirsiniz. Bunun yanında şirket listeleri veya e-posta adreslerini de güvenli bir şekilde yüklemeniz mümkündür.
Hesap açtıktan sonra demografi, etkileşimler, tıklamalar kriterlerle optimizasyonu yaparsınız.Ardından kampanyada kullanacağınız reklam türünü belirlersiniz. Daha sonra reklamınızı oluşturursunuz. Lokasyon, şirket isimleri, okul isimleri, iş ünvanları gibi kriterlerle hedef kitleyi belirlersiniz. Bütçe ve kampanya sürenizi tespit edip reklamların hassasiyetini artırdıktan sonra yayına alabilirsiniz.
İş dünyasının en büyük sosyal topluluğuna ulaşabilir, profesyonel personel ihtiyacınızı karşılayabilir veya ücretsiz şirket sayfanızı oluşturarak marka bilinirliğini artırabilirsiniz.

Linkedin Reklamları Talep Formu

Sahne Medya
Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?