Kurumsal Kimlik

Sahne Medya

Kurumsal Kimlik, bir şirketin, firmanın veya herhangi bir işletmenin; imajını, duruşunu, vizyonunu ve kimliğini ifade eden kavramların bütününü ifade eder. Markalaşma sürecinde olmazsa olmaz unsurların başında gelen Kurumsal Kimlik, firmanın hedef kitlesi üzerindeki itibarı açısından son derece önemlidir.

Marka bilinirliğinizin temelinde ilk olarak firmanızın ismi yatar. Kurumsal kimlik isim ve logonuzla başlar. Zira tüketiciler sizinle bu şekilde tanışır. Ürününüzü satın alıp kullanmadan önce isim ve logonuzla zihinlere girersiniz. Sizi diğer markalardan ayırt eden özelliklerin başında bu gelir. Bu yüzden logonuzun estetik ölçülere uygun, akılda kalıcı ve özenli şekilde tasarlanmış olması, kurumsal kimliğiniz açısından birinci önceliğiniz olmalıdır.

Kurumsal Kimlik Renk Seçiminin Önemi?

Kurumsal kimlik açısından bir diğer başat unsur da renk tercihlerinizdir. Kurumlar ve markalar renkleriyle zihinlerde yer edinirler. Milka dediğimizde mor, Vodafone dediğimizde kırmızı, Sütaş dediğimizde yeşil rengin gözümüzde belirmesi kaçınılmazdır. Aynı zamanda renkler tarihten bu yana anlamlarını da beraberinde getirirler. Örneğin eski çağlarda elde edilmesi çok zor bir renk olduğu için yalnızca kraliyet mensupları erguvan renginde kıyafetler giyebilirdi. Bu yüzden bu renk halen daha zihinlerimizde ihtişam, zenginlik ve asaleti simgeler niteliktedir. Doğru bir renk tasarımıyla hem imajınızı destekleme hem de zihinlere kazınma olasılığınızı arttırma şansınız olur. Doğru renk tercihinizle mesajlarınızın hedef kitlenizin bilinçaltına yer etmesini sağlayabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik
Sahne Medya Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Sahne Medya Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Sahne Medya; şirketinizin logo tasarımından başlayarak bütün basılı materyallerinizi (antetli kağıt, bloknot, dosya, fatura, makbuz, kartvizit, muhasebe belgeleri, haberleşme formları vs.) hedeflediğiniz kurumsal kimlik ve imaj doğrultusunda tasarlar ve baskı işlemlerini gerçekleştirir.

Bunun yanı sıra personelleriniz için üniformalar ve şirketinizin ihtiyaç duyduğu bütün dijital materyalleri de aynı kurumsal strateji çerçevesinde dizayn eder.

Kısacası kurumunuzun isminin ve sloganının bulunacağı bütün materyallerin hazırlanmasından kurumun dışarıya yönelik tanıtımı için gerekli bütün reklam çalışmalarına kadar her türlü ihtiyacınıza cevap verir.

Bu sayede imajınızı; vizyon ve hedeflerinizi en iyi yansıtacak şekilde oluşturmanıza, hedef kitleniz üzerindeki bilinirliğinizi, itibarınızı arttırmanıza yardımcı olur. Marka olmanın yolu, tartışmasız doğru planlanmış bir kurumsal kimlik çalışmasından geçer.

Sahne Sizin

Sahne Medya, Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Gaziantep, Kahramanmaraş illerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Sahne Medya, emin adımlarla ilerleyen, tecrübeli ve yetkin kadrosuyla işlerinizi büyütmenize yardımcı oluyor.

En çok kullanılan platformlardan olan Kurumsal Kimlik ile sizde en ideal düzeyde, en doğru hedef kitleye ulaşın.

Sahne Medya, sizi tüm uğraşlardan kurtararak kampanyalarınızı istekleriniz doğrultusunda en mükemmel şekilde yönetir ve firmanızı başarıya ulaştırır.

Sahne Sizin…

Sahne Medya Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Kurumsal Kimlik Süreci

Sıkça Sorulan Kurumsal Kimlik Soruları

Sahne Medya

Kurumsal kimlik nedir?

Bir şirket, firma veya işletmenin kurum içi ve dışındaki duruşunu, imajını, dışarıdan görünen yüzünü ifade eden kavramların bütününe verilen isimdir.
Logo tasarımıyla başlayan kurumsal kimlik çalışmaları, kartvizit, broşür, antetli kâğıt, katalog ve kurumsal slogan gibi markanın dışarıya bakan yüzü ile reklam ve grafik tasarımı çalışmalarını kapsar.
Kurumsal kimlik tasarımının fiyatı şirketin pozisyonu, bulunduğu alan, müşteri kitlesi, sayfa sayısı ve diğer ayrıntılara göre belirlenmektedir.
Evet. Sahne Medya olarak baskı gerektiren her türlü işinizde en kaliteli işletmelerle en kaliteli baskı işlerini yaparak sizlerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz

Kurumsal Kimlik Talep Formu

Sahne Medya
Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?