Anasayfa Kurumsal Hizmetler Pr Hizmetleri Blog (Metin) Yazarlığı

Blog (Metin) Yazarlığı

Sahne Medya

Bloglar çağın ruhunu yansıtan, özgür ve demokratik bir medya mecrasıdır. 2009 yılında New York’ta Hudson Nehri üzerine mecburi iniş yapan uçağı hatırlarsınız. Uçağın ilk fotoğrafı yalnızca 44 takipçisi olan bir hesaptan paylaşıldı. Ve birkaç dakika sonra dünyadaki bütün haber kanallarında o fotoğraf vardı. Bu küçük olay bize artık interneti olan herkesin bir medya patronu olduğunu müjdeliyordu.

Bloglar sayesinde günümüz insanları tarihte hiç olmadığı kadar fikir ve düşüncelerini paylaşma imkanına sahipler. Eskiden olduğu gibi bir konuda fikir beyan etmek için bir gazetenin size köşe vermesine, bir yayın evinin kitaplarınızı basmasına ya da bir radyo mikrofonuna ihtiyacınız yok. Dünyanın her yerinden milyonlarca insan bloglar sayesinde sesini duyurabiliyor.

Bloglar Ne İşe Yarar?

Modern insan her gün yüzlerce karar almak zorunda kalır. Öyle ki hangi filmi izleyeceğine veya akşam yemeği için ne pişireceğine karar vermek filmden de yemekten de uzun sürebilir. Modern dünya bize her konuda yüzlerce seçenek sunuyor. Fakat seçenek bu kadar çok olunca, seçmek neredeyse imkânsız hale geliyor.

İşte bu gibi durumlarda tematik bloglar imdadımıza yetişiyor. Milyonlarca insan izlenimlerini, deneyimlerini, pratik ipuçlarını bloglar aracılığı ile bizimle paylaşıyor. Yemek tarifleri, kitap ve film önerileri, seyahat deneyimleri, pratik ipuçları ve aklımıza gelebilecek her konuda bloglar güvenilir bir yardımcı olarak yanı başımızda duruyor.

Kurumsal Blog (Metin) Nedir?

Günümüz dünyasında insanlar markalaşırken, markalar da insanlaşıyor. Artık şirketler, müşterileri için görünmez ve ulaşılmaz soyut bir kurum değil, neredeyse kanlı canlı bir arkadaş gibi.

Örneğin sosyal sorumluluk projelerine yatırım yaptığınızda insanlar markanızı hayırsever bir insan gibi kodlarken eğlenceli içerikler ürettiğinizde, birlikte vakit geçirmesi keyifli bir arkadaş gibi kodluyorlar. Kurumsal bloğunda düzenli aralıklarla içerik üreten bir marka, hem kullanıcısıyla arkadaşlık ediyor hem de google aramalarında üst sıralara tırmanarak kendi alanında referans noktası haline geliyor.

Blog (Metin) Yazarlığı
SEO Uyumlu Özgün İçerikler Oluşturuyoruz

Bir ürün alacağımızda yeterince bilgiye sahip değilsek başvuracağımız ilk nokta bloglar oluyor. Samimi ve güvenilir içeriklerden oluşan bir blog; markanın tercih edilme oranını arttırıyor. Kullanıcı satın alacağı hizmet veya ürünle ilgili birinci elden bilgiye kolayca ulaşabiliyor.

Nasıl ki insanlar olarak artık gerçek hayatta ve sosyal medyada olmak üzere iki ayrı kimliğimiz varsa aynı şey kurumlar için de geçerli. Markalar artık sattığı ürün ve hizmetten ibaret değil. Gerçek hayatta kötü bir insan imajı çizen biriyle arkadaş olmak istemediğimiz gibi internette kötü bir imaj çizen (ırkçı, cinsiyetçi, kâr odaklı vs.) markaların da kullanıcısı olmak istemeyiz. Bu yüzden özenli hazırlanmış bir blog, kurumların vitrini gibidir.

SEO Uyumlu Özgün İçerikler Oluşturuyoruz

İnternet siteniz için %100 özgün, okuması keyifli ve dikkat çekici içerikler oluşturuyor ve bunu tamamen Google’ın Seo algoritmasına uygun şekilde yapıyoruz. Bu sayede internet siteniz kullanıcıların sektöre dair tüm sorularına cevap bulduğu aktif bir site olarak adım adım Google arama sonuçlarında üst basamaklara tırmanıyor.

Uzman editörlerimiz ve metin yazarlarımızla özenle hazırladığımız bloglar, kullanıcılara hem sektör hakkında bilgi veriyor hem markanızın imajını yükseltiyor hem de müşterilerinizle bir bağ kurmanıza yardım ediyor.

Bugüne kadar onlarca şirkete profesyonel blog yazarlığı hizmeti sunan Sahne Medya, her alanda olduğu gibi bu noktada da markanızın en yakın çözüm ortağı oluyor ve sahnedeki yerinizi parlatıyor.

Sahne Sizin

Sahne Medya, Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Gaziantep, Kahramanmaraş illerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Sahne Medya, emin adımlarla ilerleyen, tecrübeli ve yetkin kadrosuyla işlerinizi büyütmenize yardımcı oluyor.

En çok kullanılan platformlardan olan Blog (Metin) Yazarlığı ile sizde en ideal düzeyde, en doğru hedef kitleye ulaşın.

Sahne Medya, sizi tüm uğraşlardan kurtararak kampanyalarınızı istekleriniz doğrultusunda en mükemmel şekilde yönetir ve firmanızı başarıya ulaştırır.

Sahne Sizin…

SEO Uyumlu Özgün İçerikler Oluşturuyoruz

Blog (Metin) Yazarlığı Süreci

Sıkça Sorulan Blog (Metin) Yazarlığı Soruları

Sahne Medya

Blog yazarlığı nedir?

Blog olarak isimlendirilen internet sitelerine içerik üretilmesi işine denilmektedir.
Öncelikle hedef kitleye ulaştırılacak konu belirlenir. Ardından konu ile ilgili detaylı bir araştırma yapılır. Konu hakkında yeterli bilgi sahibi olduktan sonra etkileyici bir dil ile metin kaleme alınır ve blog üzerinden hedef kitleye ulaştırılır.
Her uzmanlık alanı bir blog konusu olabilir. Blogları cazip kılan bu tematikliğidir. Okunması kolay ve keyifli olması bir bloğu öne çıkartır. İnsanların sitenizde geçirdiği zaman hem keyifli hem tatmin edici olmalıdır. Sağlık, spor, kültür, mizah, beslenme, yaşam tarzı, mimari, gezi, bilişim… Konusu ne olursa olsun her blog yazısının kendi okuyucusu vardır.

Blog (Metin) Yazarlığı Talep Formu

Sahne Medya
Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?