Anasayfa Kurumsal Hizmetler Grafik Tasarımı

Grafik Tasarım Nedir?

Sahne Medya

İçinde bulunduğumuz görsel bombardıman çağında Grafik Tasarım bir markanın en önemli ihtiyaçlarından biridir. Çünkü artık ürünlerin ve markaların nasıl göründüğü, en az gerçekte nasıl olduğu kadar önemli durumda. Aynı özelliklere sahip iki üründen hangisini seçeceğimizin cevabı, iyi bir grafik tasarım sürecinin ürünü olan görsel cazibede yatıyor.

Grafik Tasarım bir marka veya ürünün metin ve görsellerden oluşan verilerinin dijital ortamda hazırlanması işidir. Ve sanılanın aksine büyük bir tecrübe ve profesyonellik gerektirir. İnternette kullanılması basit çok sayıda ücretsiz tasarım sitesi ve programının olması düşünüldüğü gibi grafik tasarımın önemini azaltmadı. Tam aksine milyonlarca kötü tasarımın arasından sıyrılabilecek, uzman tasarımcıların elinden çıkmış işlerin değerini arttırdı.

Eğer siz de ürün veya hizmetinizle ilgili mesajınızı insanlara etkili ve amaca uygun şekilde iletebilmek istiyorsanız iyi bir grafik tasarım hizmetine ihtiyacınız var demektir.

Hareketli film, baskı, ekran, animasyon, iç mimari, paketleme, promosyon ve reklam görselleri gibi grafik tasarıma ihtiyacınız olan her alanda Sahne Medya yanınızda.

Amaçlarınıza giden yolda en yakın yol arkadaşınız olan Sahne Medya, uzman tasarımcılarıyla sizi rakiplerinizin birkaç adım önüne taşır.

Sahne Sizin

Sahne Medya, Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Gaziantep, Kahramanmaraş illerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Sahne Medya, emin adımlarla ilerleyen, tecrübeli ve yetkin kadrosuyla işlerinizi büyütmenize yardımcı oluyor.

En çok kullanılan platformlardan olan Grafik Tasarım ile sizde en ideal düzeyde, en doğru hedef kitleye ulaşın.

Sahne Medya, sizi tüm uğraşlardan kurtararak kampanyalarınızı istekleriniz doğrultusunda en mükemmel şekilde yönetir ve firmanızı başarıya ulaştırır.

Sahne Sizin…

Grafik Tasarımı

Grafik Tasarım Süreçleri

Sıkça Sorulan Grafik Tasarım Soruları

Sahne Medya

Grafik tasarım ne demektir?

Herhangi bir konuda hedef kitlenize mesajınızı en etkili şekilde iletmek için kullanacağınız her türlü tasarım ve yaratım sürecine grafik tasarım denilmektedir.
Bilboard, afişler, televizyon reklamları, kitap ve albüm kapakları, kataloglar, davetiyeler, kartvizitler, web tasarımı görselleri, dijital baskılar, gazete görselleri, metin içi görseller ve tablolar gibi birçok görseli tasarlamaya yarar.
Grafik tasarım, düşündüğünüz her şeyi tasarlayabilmeyi bunları da dijital ve basılı ortama aktarabilmeyi sağlar.
Oldukça geniş bir kullanımı vardır. Grafik tasarım ile kurumsal kimlik tasarımı, web site arayüz tasarımları, logo tasarım, katalog, broşür, dergi, afiş, billboard tasarımları, magnet, kartvizit, takvim, pano tasarımları, ambalaj, kutu tasarımları, iç mimari tasarımları, animasyon, 3D çizimler, tipografi, serigrafi, karikatür-grafiti tasarımları, illüstrasyon, infografik, gravür, fotoğrafçılık ve vektörel çizimler yapılmaktadır.
AdobePhotoshop, AdobeIllustrator, AdobeIndesign, Affinity Designer, CorelDraw, Sketch, Xara Designer ve 3D Max.
Amatörler için birçok tasarım sitesinin ve programının varlığı insanları bu hizmete yatırım yapmakta tereddüde sürükleyebiliyor. Ancak gerçekte durum hiç de o kadar basit değil. Profesyonel bir tasarımcının elinden çıkan işle amatör bir iş arasındaki fark tüketicilerin gözünde hemen fark ediliyor. Özensiz bir tasarım, marka ve ürüne dair “kalitesiz” imajını tekrar düzeltilmesi zor şekilde zihinlere kazanıyor. Büyük bir emek ve yatırım sonucu piyasaya sürdüğünüz ürünlerin insanların zihninde değersizleşmesini istemiyorsanız, emeklerinizi iyi bir görsel imaj ve grafik tasarımla taçlandırmanız gerekir.

Grafik Tasarımı Talep Formu

Sahne Medya
Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?