Twitter Reklamları

Sahne Medya

Tartışmasız dünyada en popüler mecralardan birisi olan Twitter, çoğu zaman bir ülkenin gündemini belirleme gücüne sahip etkili bir sosyal medya platformu. Ülkemizde 20 milyonu aşan kullanıcısı ile Twitter, ürün, marka ve kurumların tanıtımını yapmak için oldukça cazip bir platform. Nicel olarak Instagram ve Tiktok’a nazaran daha az ancak harcama kabiliyeti yüksek, nitelikli bir kitleye sahip olan Twitter, reklam verenler için cazibesini korumaya devam ediyor.

Twitter Reklamları Nedir?

6 farklı reklam modellemesine sahip olan Twitter, hem markanızın hem de hizmet ve ürünlerinizin tanıtımı için cazip seçenekler sunuyor. Siz de tanıtım stratejinize en uygun olan modellemeyi seçerek kısa süre içerisinde hem satış hacminizi arttırabilir hem de marka bilinirliğini ve imajınızı daha ileri noktalara taşıyabilirsiniz.

Twitter Reklam Modellemeleri Nelerdir?

Tweet Etkileşimleri

Tweetlerinizi yeni ve sizi takip etmeyen insanlarla buluşturmanın, dolayısıyla da bilinirliğinizi arttırmanın en kolay yolu tweet etkileşimleri modelidir. Paylaştığınız gönderileri öne çıkartarak insanların zihinlerinde yer edinmenizi sağlar.

Twitter Reklamı Nedir?
Twitter Reklam Modelleri

Web Sitesi Tıklamaları Veya Dönüşmeler

Paylaştığınız tweetler aracılığı ile kendi web sitenize akan trafiği arttırabilir, üyelik ve benzeri satın almaları gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama Yüklemeleri Veya Uygulama Yeniden Etkileşimleri

Mobil aplikasyonunuzu etkileşime sunarak yüklemeleri arttırabilirsiniz. Aplikasyonunuza hem yeni kullanıcılar kazandırıp hem de mevcut kullanıcılarınızın görmesini sağlamak istiyorsanız, bu model ihtiyaçlarınıza cevap verebilir.

Video Görünümleri

Twitter’a yüklediğiniz bir videonun, normal şartlar altında ulaşacağından çok daha fazla insana ulaşmasını sağlar. Bu sayede hazırladığınız video ve duyurmak istediğiniz kampanya amacına ulaşır. Emekleriniz boşa gitmez.

Takipçiler

Takipçi sayılarınızı arttırmak önemlidir. Resmi Twitter hesabında yeterince takipçisi olmayan bir kurum, dışarıya karşı olumsuz bir imaj çizer. Muhtemelen yeterince profesyonel ve rağbet gören bir marka imajı istiyorsanız takipçi sayınızı arttırmanız gerekir. Bu model sayesinde takipçi sayınızı kolaylıkla arttırabilirsiniz.

Twitter’da Yönlendirmeler

Twitter üzerinden sunduğunuz teklif ve kampanyalara ilgi duyan potansiyel müşteri kitlenizden e-postalar toplamanıza yardımcı olur.

Sahne Sizin

Sahne Medya, Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Gaziantep, Kahramanmaraş illerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Sahne Medya, emin adımlarla ilerleyen, tecrübeli ve yetkin kadrosuyla işlerinizi büyütmenize yardımcı oluyor.

En çok kullanılan platformlardan olan Twitter Reklamları ile sizde en ideal düzeyde, en doğru hedef kitleye ulaşın.

Sahne Medya, sizi tüm uğraşlardan kurtararak kampanyalarınızı istekleriniz doğrultusunda en mükemmel şekilde yönetir ve firmanızı başarıya ulaştırır.

Sahne Sizin…

Twitter Reklam Modelleri

Twitter Reklamları Süreci

Sıkça Sorulan Twitter Reklamları Soruları

Sahne Medya

Twitter reklamlarının performansı nasıl takip edilir?

Twitter’in istatistik ara yüzü, reklam trafiğinizi ve organik erişimleri takip etmenize imkân tanır. Kampanyanızın stratejisini oluştururken kullanıcıların tweetleriniz ile girdiği etkileşimi inceleyebilir, bu doğrultuda hedef kitlenizin daha çok etkileşime girdiği içerik türlerini belirleyerek ona göre hareket edebilirsiniz. Hem kaç kişi ile etkileşime girdiğinizi hem de kullanıcıların fikirlerini analiz edip şekillendirme şansına sahip olursunuz.
Twitter reklamlarında potansiyel müşterilerinizin kullanıcı adı, konum, cihaz, anahtar kelime ve ilgi alanı gibi hedeflemelerini yaparak kampanyanızın etkisini artırabilirsiniz.
Ücretlendirme, kampanyanızda kullanacağınız reklam modellerine göre değişkenlik gösterir. Sahne Medya’yı arayarak hem Twitter reklamları ile ilgili bilgi alabilir hem de profesyonel ekibimizle ürün ve hizmetlerinizin Twitter’da en etkili şekilde tanıtımını yapabilirsiniz.
Hedef kitle ayarlamaları ve etkileşime bağlı kampanyalar oluşturulması gibi yöntemlerle etkileşimi artırabilirsiniz. Elbette bu konuda da Sahne Medya’dan destek alabilirsiniz.
Twitter hesabınıza giriş yaptıktan sonra reklam sayfasına girmeniz gerekir. Fakat reklamlarınızı etkili kılmak için ajanslarla çalışmanız uzun vadede daha faydalı olacaktır. Sahne Medya bu anlamda profesyonel ekibi ile reklamlarınızı yaparak kazancınızı artıracaktır.

Twitter Reklamları Talep Formu

Sahne Medya
Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?