Megaboard Reklamları

Sahne Medya

Megaboard en basit tanımı ile içinde aydınlatma sistemleri bulunan büyük reklam panolarıdır. Işıklı olmalarından dolayı klasik billboardların aksine gece çok daha şık ve etkili bir görünüm kazanırlar. Kentin en merkezi noktalarında veya araç trafiğinin yoğun olduğu güzergâhlarda yer alan megaboardlar, markanızı hedef kitlenize sunmak için ideal, modern bir reklam platformudur. Megaboardların büyük ve ışıltılı görünümü, insanlarda markanıza dair güçlü, ihtişamlı ve göz alıcı bir izlenim yaratır.

Açık alanlarda gece gündüz, büyük ve ışıltılı bir görünümü olan megaboardlar aracılığıyla şehrin büyük kısmı üzerinde marka bilinirliğinizi arttırma şansınız olur.

Sahne Medya Megaboard Hizmeti

Sahne Medya, ilk olarak sektörünüze dair analizler yapar. Sektördeki rakip firmaların durumu ve pazarlama stratejileri, sektörün hedef müşteri kitlesi ve bu kitlenin beklentileri, sizin firmanızın güçlü yönleri ve iletişim stratejilerinizi inceler. Sonrasında mesajınızı doğru kitleye, etkili biçimde sunabilmek için yaratıcı, ilginç, akılda kalıcı, şık ve estetik tasarımlar hazırlar. Onayınızı aldıktan sonra profesyonellerimiz tarafından özenle hazırlanan tasarımlar, en kaliteli baskı yöntemleri kullanılarak yayına hazır hale getirilir. Ayırdığınız bütçeyi en efektif şekilde kullanmak adına, hedef kitlenizin yoğun olarak yaşadığı veya ziyaret ettiği lokasyonlar tespit edilir. Doğru noktalarda doğru zamanda yayınlanan megaboard reklamı ile bütçenizin karşılığını almanızı sağlar.

Sahne Sizin

Sahne Medya, Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Gaziantep, Kahramanmaraş illerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Sahne Medya, emin adımlarla ilerleyen, tecrübeli ve yetkin kadrosuyla işlerinizi büyütmenize yardımcı oluyor.

En çok kullanılan platformlardan olan Megaboard Reklamları ile sizde en ideal düzeyde, en doğru hedef kitleye ulaşın.

Sahne Medya, sizi tüm uğraşlardan kurtararak kampanyalarınızı istekleriniz doğrultusunda en mükemmel şekilde yönetir ve firmanızı başarıya ulaştırır.

Sahne Sizin…

Megaboard Reklamları

Megaboard Reklamları Süreci

Sıkça Sorulan Megaboard Reklam Soruları

Sahne Medya

Megaboard reklamları ne kadar süreliğine kiralanır?

Megaboard reklam alanları aylık veya haftalık olarak kiralanmaktadır.
Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu yerlerde bulunması, size tüm şehre, tek araçla ulaşma imkânı verir. Büyük ve ışıltılı bir mecra olması, kurumunuzun ihtişamlı ve göz alıcı bir imaj çizmesini sağlar. Ayrıca büyük şirketlerin sıklıkla tercih ettiği bir reklam mecrası olduğu için, tüketici gözünde firmanızın en büyük şirketlerle denk görülmesini sağlar. Yaratıcı, esprili, akılda kalıcı ve estetik açıdan kusursuz bir görselle tüm şehrin dikkatini çekme şansınız olur.
Baskıda 135gr/m2 ağırlığında aynı zamanda CLP için özel üretilmiş, mat ve kuşe kağıt kullanılması önem arz eder. Zira düşük kalite kağıt kullanımında afişlerin çabucak kırışması veya yırtılması kaçınılmaz olur.

Gece aydınlatması sırasında afişte bulunan renklerin solgun gözükmemesi için afişlerin arka baskılı olması fayda sağlar.

Asıl önemli konu ise megaboard’un nerede olduğudur. Bunu seçerken son derece titiz ve stratejik bir çalışma yürütmelisiniz.

Megaboard Reklamları Talep Formu

Sahne Medya
Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?