Raket Reklam Nedir?

Sahne Medya

Genellikle otobüs durakları veya yüksek yaya ve araç trafiğinin olduğu belirli noktalarda kurulan panolarla yapılan reklamlara “Raket Reklam” denilir. Hareketli veya sabit çeşitleri bulunmaktadır. Hareketli raket reklam panosu, çift taraflı afiş değiştiricilidir. Her bir yüzünde 3 afiş istenilen zaman aralıklarında hedef kitleye gösterilebilmektedir.

Metro istasyonları, otobüs durakları, şehir meydanları, parklar ve havaalanları gibi yerler raket reklamların en çok kullanıldığı yerlerdir.

Dikkat çekici bir reklam modeli olan raket reklamlar, müşteriye daha kolay ulaşmayı sağlar. İnsanlar metro ve otobüs duraklarında beklemek durumunda kaldıkları için gözlerini raket reklamlardan kaçıramazlar. Bu da insanların ilanlarınızla daha fazla zaman geçirmesi anlamına gelir.

Şehirdeki hemen her sınıftan insanın uğrak noktalarında yer alan raket reklamlar, marka bilinirliğinizi arttırır, hedef kitlenize mesajınızı doğrudan iletmenizi sağlar.

Sahne Medya Raket Reklam Hizmeti

Sahne Medya, diğer her mecrada olduğu gibi, raket reklam mecrasında da bütün ihtiyaçlarınıza cevap verir. Markanızı, hedeflerinizi, ulaşmak istediğiniz kitleyi ve o kitlenin beklentilerini analiz eder. Sektör araştırması yaparak, sektörün gerekliliklerini belirler. Uzman tasarımcıları ve metin yazarlarıyla çarpıcı, akılda kalıcı, sempati yaratan ve imajınızı güçlendiren reklam tasarımını hazırlar. Ulaşmak istediğiniz kitleyi düşünerek, en doğru noktalarda raket reklam yayınlamanızı sağlar. Bu sayede tanıtım bütçenizi efektif şekilde kullanmış olursunuz.

Sahne Sizin

Sahne Medya, Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Gaziantep, Kahramanmaraş illerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Sahne Medya, emin adımlarla ilerleyen, tecrübeli ve yetkin kadrosuyla işlerinizi büyütmenize yardımcı oluyor.

En çok kullanılan platformlardan olan Raket Reklamları ile sizde en ideal düzeyde, en doğru hedef kitleye ulaşın.

Sahne Medya, sizi tüm uğraşlardan kurtararak kampanyalarınızı istekleriniz doğrultusunda en mükemmel şekilde yönetir ve firmanızı başarıya ulaştırır.

Sahne Sizin…

Sahne Medya Raket Reklam Hizmeti

Raket Reklamlar Süreci

Sıkça Sorulan Raket Rekla Soruları

Sahne Medya

Raket reklam nasıl olmalıdır?

İnsanların dikkatini çekecek, akılda kalıcı, etkili bir slogan ve estetik görsellerden oluşmalıdır. Slogan yoksa ürünü anlatan görsel, fotoğraf veya illüstrasyon kişilerin aklında soru işareti bırakmadan hedef kitleyi kendine çekmelidir. Renk kombinasyonu oluşturulurken dikkat çekici, çarpıcı veya zıtlık oluşturan pastel tonlar kullanılmalıdır.
Afişin tasarım ve renkleri dikkat çekici olmalıdır. Kiraladığınız raket reklam panolarının ölçüsünü pano baskı siparişi öncesi öğrenin. Aksi halde hem zaman hem de para kaybı ile karşılaşabilirsiniz. Mesajın önüne geçen görsel tasarımlardan kaçının.
Dünya genelinde standart olan raket reklam ölçüleri 118x178 cm’dir.

Raket Reklamlar Talep Formu

Sahne Medya
Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?