Megalight Reklamları

Sahne Medya

Megalight, iç ve dış mekânlarda kullanılmak üzere tasarlanmış, içten aydınlatmalı büyük reklam panolarıdır. Billboard’dan daha büyük ebatta ve daha maliyetli fakat gün boyu kullanılabilir olma özelliğiyle öne çıkan bir reklam mecrasıdır. Genellikle 4x5 veya 3x4 metre boyutlarındaki reklam panolarından oluşur.

İçlerinde yer alan dönen mekanizma sayesinde birkaç farklı görseli kısa bir zaman aralığında değiştirerek insanlara sunar.

Neden Megalight?

Megalight panoların tercih edilmesindeki bir diğer önemli etken de özel tasarımı ve yalıtımı sayesinde nem ve yağmur suyundan etkilenmiyor oluşudur. Bu reklam panolarında kullanılan fiber megalight kağıtları son derece kalitelidir.

Megalight reklam panoları; genellikle alışveriş merkezleri, büyük meydanlar ve kalabalık caddelerdeki işlek noktalarda karşımıza çıkar. Şık görünümü ve kalite algısını destekleyen görselleriyle öne çıkan megalight reklamlar, kampanyaların daha fazla hatırlanmasını sağlar. Reklam verenin istek ve ihtiyaçlarına göre sabit veya hareketli şekilde kullanılabilir.

Megalight Reklamları
Sahne Medya Megalight Hizmeti

Fiber megalight kağıtlar, normal kâğıdın yeterince dayanıklı olmadığı durumlarda kullanılır. Isıya, eskimeye, suya, mekanik darbelere ve her türlü yıpranmaya dayanıklı olan bu kağıtların ebatları da diğer türlere göre daha büyüktür. Broşürler, posterler, haritalar, bayraklar veya eğitim amaçlı kullanılan grafik ve tablo gibi materyallerde kullanılmaktadır.

Megalight kağıt baskılar, uzun süre beklese de ilk günkü görüntüsünü kaybetmez. Bu özelliklerinden ötürü bu tür reklamlar her geçen gün daha fazla kullanılmaktadır. Megaboard alanlarına megalight baskı montajı yapılarak uygun fiyatlı megalight çözümü de sunulmaktadır.

Sahne Medya Megalight Hizmeti

Sahne Medya olarak istekleriniz, bütçeniz, hedef kitlenizin beklentileri ve sektörünüzün gerekliliklerini gözeterek en kaliteli reklam tasarımlarını yapıyoruz. Profesyonel ekibimizli sizin için mesajınızı en doğru ve en çarpıcı şekilde iletecek yaratıcı fikirler üretiyor ayrıca bütçenizi efektif kullanabilmeniz için doğru satın alma stratejisini geliştiriyoruz. Hedef kitlenizin yoğun şekilde zaman geçirdiği noktalar tercih ederek reklam bütçenizin her kuruşunu amaca uygun şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Sahne Medya Megalight Hizmeti

Megalight Reklamları Süreci

Sıkça Sorulan Megalight Reklam Soruları

Sahne Medya

Megalight reklam panoları ne kadar süre için kiralanır?

Megalight reklam panoları, aylık veya haftalık olarak kiralanabilmektedir.
Megalight reklamlarda kullanılan kağıtlar ağır hava şartlarından etkilenmemesi için yırtılmaz olmalıdır. Malzeme ve boya kalitesi önemlidir. Panolarda kullanılacak afişlerde tek parça dijital baskı yapılması gerekir. Afişler, fotoba çizgili ve sarım şekline uygun olmalıdır.

Megalight Reklamları Talep Formu

Sahne Medya
Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?