Web Tasarım

Sahne Medya

Web Tasarım Nedir?

Web tasarımı, markanızın online ortamda en estetik ve etkili görseller ile var olabilmesini sağlayan görsel tasarım modelidir. Web sitesi, günümüz firmalarının online ortamdaki kurumsal kimliği olarak değerlendirildiğinden dolayı ayrıca önem arz etmektedir. Nasıl göründüğünüzün en az gerçekte nasıl olduğunuz kadar önem arz ettiği bu çağda, iyi bir web tasarımına sahip değilseniz asla hak ettiğiniz imaja ulaşamazsınız. Bu yüzden uzman bir ajansla çalışmak, markanızı hayalinizdeki noktaya taşımanıza katkı sağlar.

Sahne Medya Web Tasarımı Hizmeti

Sahne Medya olarak HTML5 ve CSS3 kod teknikleri kullanılarak hazırladığımız %100 Responsive (Mobil Uyumlu) web siteleri ile markanızın online ortamdaki kimliğini en iyi şekilde yansıtıp Adana ve civar şehirlerimizde tüm tabuları yıkarak yeni nesil seçenekler sunuyoruz.

Web tasarım sürecinde birinci önceliğimiz; hedef kitlenize en uygun görsel mesajları iletmektir. Mesajlarınızı iletmenin en kalıcı ve etkili yolu, müşterileriniz sizleri aradığında onlara kullanımı kolay ve görsel olarak etkileyici bir web sitesi ile karşılarına çıkmaktır.

Kaliteli web sitesinin insanların gözünde de iyi bir imaj anlamına geldiği bilinciyle çalışan Sahne Medya, web tasarımlarında global ve en trend çizgilerle müşterilerine hizmet verir. Hızlı açılan web sitelerinin yanında SEO uyumlu web tasarımları oluşturan Sahne Medya, yazılımlarında güncel frameworkler ve kod yapılarını kullanır. Sahne Medya’nın yaptığı SEO uyumlu web tasarımlarının dönüşüm oranı da yüksektir.

Web Tasarım
Web Tasarım Nedir?

Mesajınızı en etkili şekilde hedef kitlenize ulaştırabilmeniz için tasarımlar oluşturan Sahne Medya, mesajların ve görsellerin hazırlanmasında da sizlere teknik destek verir. Sahne Medya, içeriklerin üretimi ve siteye eklenmesinde ise şu noktalara dikkat eder:

  • İçeriklerin markaya uygunluğu
  • Arama motoru optimizasyonunun yapımı
  • İçeriklerin tasarım ve görsellerle uyumu
  • Hedef kitlenin kolayca ulaşabileceği anahtar kelimelerin belirlenmesi

Sahne Sizin

Sahne Medya, Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Gaziantep, Kahramanmaraş illerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Sahne Medya, emin adımlarla ilerleyen, tecrübeli ve yetkin kadrosuyla işlerinizi büyütmenize yardımcı oluyor.

En çok kullanılan platformlardan olan Web Tasarım ile sizde en ideal düzeyde, en doğru hedef kitleye ulaşın.

Sahne Medya, sizi tüm uğraşlardan kurtararak kampanyalarınızı istekleriniz doğrultusunda en mükemmel şekilde yönetir ve firmanızı başarıya ulaştırır.

Sahne Sizin…

Web Tasarım Nedir?

Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Sıkça Sorulan Web Tasarım Soruları

Sahne Medya

Web tasarım süreci nasıl işliyor?

Müşterinin bilgilendirmeleri sonrası bir tasarım oluşturulur. Müşteriye gönderilen tasarım gerekli revizeler yapıldıktan sonra kodlama ekibine iletilir. Profesyonel kodlama ekibi; SEO uyumlu, Google dostu ve hızlı açılabilir bir altyapı ile son trend kodlama altyapısını kullanarak tasarımları hazırlar. Son aşamada ortaya çıkan demo tasarımın işlevselliği görmesi açısından müşteriye iletilir ve ardından site dosya yükleyicisi (FTP) platformu kullanılarak alan adı üzerinden yayına alınır.
Hazır web tasarım, düşük bütçeli müşterilerin tercih ettiği wordpress uygulamasıdır. Bu tasarımda hazır şablonlardan biri seçilip, görselleri, kurumsal rengi ve içeriği değiştirilerek site oluşturulur. Aynı tema binlerce firmada olabilir. Dolayısıyla marka oluşturma süreci ve özgünlük açısından olumsuz bir etkisi vardır.

Özel web tasarımı ise müşterinin hedefleri, istekleri, ürün ve hizmeti için gerekli altyapının sadece o marka veya ürüne göre tasarlandığı SEO uyumu planlanıp, hız performans değerleri baz alınarak kodlanmış web tasarımlardır. Hazır web tasarıma göre bir hayli artısı vardır. Temiz ve kaliteli kodlama altyapısı, arama motoru dostu olması, kullanıcı deneyimini üst düzeyde sağlaması ve marka oluşturmada faydaları vardır.
Web sitenizin belli aralıklarla güncellenmesi gerekiyorsa ister wordpress ister özel yazılım olsun yönetim paneli entegrasyonunun yapılması gerekir. Böylece kod bilgisine gerek duymadan sitenizde istediğiniz zaman istediğiniz güncellemeleri yapar, yeni sayfa veya ürünler ekleyebilirsiniz.
Müşterinin istek ve hedefleri dinlenerek dinamik mi kurumsal tanıtım sitesi mi isteniyor tespit edilir. Dinamik yani yönetim panelli bir web sitesi isteniyorsa hizmet veya ürün yönetimi baz alınarak kullanıcı ara yüzü ve yönetim kodlaması süresi hesaplanarak fiyat teklif edilir. Kurumsal tanıtım sitesi ise kaç sayfadan oluşacağı, sitede ne kadar aksiyon olduğu, ne kadar zamanda teslim edileceği kriterleri göz önünde bulundurularak fiyat teklifi sunulur.
Statik web sitesinde, ürün veya hizmetin tanıtıldığı HTML altyapısı bir kereliğine kodlanıp teslim edilir. Güncelleme yapılacak durumlarda kod bilgisi bilinmiyorsa web sitesinde güncelleme yapılamaz. Dinamik web sitesinde ise kod bilgisi olmasa bile sitede istenilen zamanda güncelleme, silme veya ekleme yapılabilecek bir yönetim paneli ile site teslim edilir.
Günümüzde kullanıcıların çoğu internete mobil denilen cep telefonlarından giriyor. Dolayısıyla internet sitelerinin mobil uyumlu olması ürün veya hizmetinizin hedef kitlenizde daha güvenilir ve kullanışlı olması anlamına gelecektir.

Web Tasarım Talep Formu

Sahne Medya
Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?