Anasayfa Online Mecralar Sahibinden.com Reklamları

Sahibinden.com Reklamları Nedir?

Sahne Medya

Geleneksel pazarlama metotlarının yerini dijital dünyanın kuralları alırken en etkili pazarlama platformlarından biri olarak öne çıkan sahibinden.com ilan ve reklamlarınızı yayınlatmak için ideal bir mecradır.

Günümüzde 48 milyonu aşkın tekil ziyaretçisi, 7 milyar sayfa görüntülemesi, 5 milyondan fazla aktif ilanı ve on binlerce ürün çeşidiyle birlikte sahibinden.com internetteki en önemli dijital pazarlama mecralarından biri olmayı başardı.

sahibinden.com; Vasıta, Emlak, Alışveriş, Yedek Parça-Aksesuar-Donanım &Tuning, İş Makineleri & Sanayi, İş İlanları, Hizmetler, Hayvanlar Âlemi, Yardımcı Arayanlar ve Özel Ders Verenler olmak üzere toplam 10 kategoride hizmet vermektedir.

Ürünlerinizi geniş kitlelere sunabilmek için ideal bir platform olan sahibinden.com, reklam modellerini kullanarak hedef kitlenize en hızlı ve verimli şekilde ulaşmanızı mümkün kılar.

sahibinden.com’daki reklam oluşturma sayfasıyla firma veya ürününüzü tanıtan reklamlarınızı kolayca oluşturabilir, sahibinden.com arama sonuç sayfalarında hızlıca yerinizi alabilirsiniz.

İkinci el ve sıfır alışveriş kategorisi ile yedek parça kategorilerinin yanı sıra hem ilanların hem de kullanıcıların konumlarına göre hedefleme yapabilirsiniz.

Sahibinden.com’da reklam bütçenizi de imkan ve hedefleriniz doğrultusunda kendiniz belirlersiniz. İster günlük on tl, ister günlük bin tl… Harcadığınız bütçenin karşılığını almanızı kolaylaştıran bu sistemle, analiz yapmanız da oldukça kolaydır.

Her ay 48 milyonu aşkın kişi tarafından ziyaret edilen sahibinden.com’da istediğiniz bütçe ile reklam verip, satışlarınızı katlayabilirsiniz.

Sahne Medya, Sahibinden.com’un resmi ajansı olarak sektörünüzle ilgili arama sonuçlarında ve ilan detaylarında ürününüzle doğrudan ilgili kullanıcıyı hedefleyerek gösterim yapıyor ve ticaret hacminizi arttırıyor.

Sahne Medya, Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Gaziantep, Kahramanmaraş illerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Sahne Medya, emin adımlarla ilerleyen, tecrübeli ve yetkin kadrosuyla işlerinizi büyütmenize yardımcı oluyor.

En çok kullanılan platformlardan olan Sahibinden.com ile sizde en ideal düzeyde, en doğru hedef kitleye ulaşın.

Sahne Medya, sizi tüm uğraşlardan kurtararak kampanyalarınızı istekleriniz doğrultusunda en mükemmel şekilde yönetir ve firmanızı başarıya ulaştırır.

Sahne Sizin…

Sahibinden.com Reklamları Nedir?
Sahibinden.com Reklamları Nasıl Ücretlendirilir?

Sahibinden.com Reklamları Nasıl Ücretlendirilir?

Tıklanma Başına Maliyet

Reklamınız gösterildiğinde değil, tıklandığında ücretlendirilir. Reklamınızı oluştururken, ‘tıklanma başına maliyet’ için teklif vermeniz gerekir. Reklamlarınız hedeflediğinizden daha yavaş veya daha hızlı tüketiliyorsa ‘Tıklanma başına maliyeti’nizi istediğiniz zaman ihtiyacınıza bağlı olarak değiştirebilirsiniz. Böylece cebinizden çıkan hiçbir kuruşun boşa gitmediğinden emin olabilirsiniz.

Açık Artırma Altyapısı ve Reklam Verene Faydası

Arama sonuç sayfalarında bir seferde sadece bir reklam gösterilir. Hangi reklamın gösterileceği verilen teklifler arasından en uygununun açık artırma sistemi tarafından belirlenmesi ile sağlanır. Burada verilen teklifin yanı sıra en ilgi çekici ve site ziyaretçilerine en faydalı ürün veya hizmeti sunabilen reklam verenin reklamı gösterilmektedir.

Günlük Bütçenizi Siz Belirlersiniz

Reklamınızı oluştururken, tıklama teklif fiyatı dışında o gün harcamak istediğiniz en fazla tutarı da belirlersiniz. Buna göre diyelim ki bir reklamınız için 0,6 TL tıklama ücreti belirlediniz. Eğer aynı reklam için günlük bütçenizi 6 TL yaparsanız, o gün en fazla 10 tıklama satın almış olursunuz.

Sahibinden.com Reklamları Nasıl Ücretlendirilir?

Sahibinden.com Reklamları Süreci

Sıkça Sorulan Sahibinden.com Reklamları Soruları

Sahne Medya

sahibinden Doğal Reklam’ı kimler kullanabilir?

Sahibinden.com’daki tüm kurumsal üyelerin yanı sıra reklam üyesi olan tüm firma ve reklam ajansları, sahibinden Doğal Reklamı kullanabilir.
Üye ol sayfasından reklam üyeliğini başlatabilirsiniz.
Sahibinden Doğal Reklamları için herhangi bir ön ödeme veya taahhüt yoktur. Reklamlarınız görüntülendiği için değil tıklandığı için ücret ödersiniz. Böylece, sadece reklamını yaptığınız siteyi ziyaret eden kullanıcılar için ödeme yapmış olursunuz. Reklamlarınızı istediğiniz zaman durdurabilir, istediğiniz zaman yeniden başlatabilirsiniz. Harcamak istediğiniz bütçe her zaman kontrolünüz altındadır.
Evet, sahibinden.com mağazanız için reklam verebilirsiniz.

Sahibinden.com Reklamları Talep Formu

Sahne Medya
Sizi Arayalım
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?